Bir Ömür Organizasyon

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

1.500-2.250 TL

Min. Fiyat

Merkezefendi, Denizli

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 1.500-2.250 TL
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Lil Organizasyon
36 4 2

Pamukkale

Lil Organizasyon

1.500 TL'den az
HGS Dans ve Sanat Organizasyon
15

Pamukkale

HGS Dans ve Sanat Organizasyon

Saklı Düşler Organizasyon
9

Pamukkale

Saklı Düşler Organizasyon

Hakkında

Düğününüzden önce, sevdiklerinizle birlikte hoş vakit geçirmek ve doyasıya eğlenmek için kına geceleri, muhteşem bir fırsat. Bu güzel gece için, sizin yerinize tüm detayları düşünüyoruz ve size, eşsiz güzellikte bir kına gecesi deneyimi yaşatıyoruz. Bir Ömür Davet Organizasyon ailesi olarak, siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır hizmet veriyoruz. Dolayısıyla, fazlasıyla deneyim sahibiyiz ve size, unutulmayacak anılar bırakacağımıza eminiz!

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için, deneyimli ve güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Kına geceniz için öncelikle, ne düşlediğinizi öğreniyoruz. Mekan, kıyafet ve diğer ayrıntılardan sonra da planımızı oluşturuyoruz. Dilerseniz şimdi, kına geceniz için bizimle çalışmak istediğinizde, ne gibi imkanlardan yararlanacağınızdan bahsedelim.

Siz değerli müşterilerimizden öncelikle, kına gecesini yapacağınız mekanı öğreniyoruz. Ardından, bu mekanın detaylarına göre hazırlıklarımıza başlıyoruz. Çeşit çeşit bindallı modellerimizden birini seçerek, ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Sizin belirlediğiniz bir şarkı listesi de gece boyunca organizasyonumuza eşlik edecek.

Konuklarınız mekana geldiğinde onları, lokum ve gül suyu ikramıyla karşılıyor ve tatlı bir başlangıç yapmalarını sağlıyoruz. Sonrasında, hoş bir müzik eşliğinde onları salona alıyoruz. Bu özel gecenin devamında, deneyimli dans ekibimizle birlikte misafirlerinizin arasına katılıyorsunuz ve gösterişli kına tahtınıza yerleşiyorsunuz.

Kına merasiminiz gerçekleşirken, yakınlarınıza dağıttığımız kaftanlar ve kına mumlarıyla birlikte, gecenin atmosferine yakışır tarzda bir uyum yakalamış oluyoruz. Gece sona erdiğinde ise misafirlerinize kuru kına ve küçük hediye ikramlarında bulunuyoruz. Böylece, bu güzel geceden geriye hatıra bırakmış oluyoruz.

Denizli kına organizasyon firmaları arasında, ayrıcalıklı ve kaliteli hizmetimizle birlikte, adımızdan söz ettirmeye devam ediyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bu özel gecenizi bize emanet etmek isterseniz, sayfanın hemen yan tarafında yer alan formu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Merkezefendi/DenizliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!