Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon Denizli

Akpınar Organizasyon

  • Min. Fiyat
    5.000-7.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki kına organizasyonunu anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına organizatöründen fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Akpınar Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Akpınar Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Akpınar Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Akpınar Organizasyon Hakkında

Düğününüzden önce yakınlarınızla hoşça vakit geçirmek ve doyasıya eğlenmek için kına geceleri, vazgeçilmez bir fırsat! Biz de Denizli kına organizasyon firmaları arasında, Akpınar Organizasyon ailesi olarak, siz değerli çiftlerimize en iyi hizmeti verebilmek için, profesyonel bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Hayatınızda belki bir kez yaşayacağınız bu deneyimin eşsiz olması için, elimizden geleni yapıyoruz.

Kına geceniz için öncelikle, hayalinizin ne olduğunu soruyoruz. Sade veya gösterişli her tarza uygun olarak organizasyonunuzu düzenleyebiliriz! Hayalinizin ne olduğunu öğrendikten sonra, kına geceniz için seçtiğiniz mekan ve diğer detaylar hakkında bilgi ediniyoruz ve hazırlıklarımıza başlıyoruz.

En önemli geceniz için, davetli sayınıza göre masa ve sandalyeleri yerleştirdikten sonra, mekanın en güzel köşesine kına tahtınızı konumlandırıyoruz. Nedimelerimiz için kına minderleri de yerini aldıktan sonra, sınırsız eğlencenin gece boyu hız kesmemesi için, son teknoloji ses ve aydınlatma sistemini kuruyoruz. Sahne alanını olabildiğince geniş tutmaya çalışarak, misafirlerinize unutamayacakları bir gece yaşatmayı planlıyoruz.

Masaların üzerini, gecenin atmosferine uygun örtüler ve aksesuarlarla süslüyoruz. Son olarak da mekanın girişine, üzerinde isminizin yazılı olduğu bir panoyu yerleştiriyoruz. Misafirleriniz geldiğinde burada fotoğraf çekilip, bu özel geceyi ölümsüz hale getirebiliyor.

Kına merasiminiz gerçekleşirken, yakın arkadaşlarınıza dağıttığımız kaftanlar ve kına mumlarıyla birlikte, uyumlu bir görüntü elde ediyoruz. Bu hüzünlü gelenek sona erdikten sonra, hareketli şarkılara kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Siz değerli çiftlerimiz için, sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Heyecanınıza ortak olmak ve güzel hislerinizi paylaşmak için sabırsızlıkla bekliyoruz. Siz de kararınızı verdiyseniz ve kendinizi bizim yetenekli ellerimize bırakmak isterseniz, Denizli kına organizasyon fiyatları ve detaylar hakkında bilgi sahibi olmak için, sayfanın hemen yan tarafında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

  • Adres::

    Merkezefendi/Denizli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.