İrhanlar

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Organizasyon

Kategori

2.250-3.000 TL

Min. Fiyat

Seyhan, Adana

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 2.250-3.000 TL
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Hint kınası, Kına ekibi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına mumu, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Kına gecenizi benzersiz kılmak için yaratıcı fikirlere ihtiyacınız varsa ya da daha önce nadir görülen aksesuarlar kullanarak sevdiklerinizin hafızalarında uzun süre yer edinmek istiyorsanız İrhanlar Adana’da ihtiyaçlarınıza uygun hizmeti sunmak için hazır!

Açıldığımız 2011 yılından beri bizi tercih eden herkese en iyi hizmeti vermek için sürekli bir yenilik içindeyiz. Sahip olduğumuz ürün ve aksesuarları devamlı geliştiriyor ve Adana’da en iyi hizmeti almanızı amaçlıyoruz. Bunu hedeflerken ürün ve fiyat dengesini de sağlıyor ve kaliteli ürünlere uygun fiyatlarla sahip olmanızı istiyoruz.

Kına geceleriniz için tercih edebileceğiniz farklı pek çok aksesuarları bulabileceğinizi de belirtmek istiyoruz. Havai fişekler, kameralar, ses kayıt cihazları, volkan ve meşaleleri kına gecenizde tercih etmek isterseniz, İrhanlar doğru bir tercih olacaktır. Senelerdir tecrübe ve memnuniyet odaklı hizmetlerimiz ile özel günlerinizde yanınızda olduk. Sorunsuz, hiçbir aksaklığın yaşanmayacağı bir organizasyon isteği olan tüm gelin adaylarını İrhanlar’a bekliyoruz.

İrhanlar parti malzemelerini de detaylı bir şekilde bulabileceğiniz bir adres olarak faaliyet gösteriyor. Sadece kına geceleri için gerekli aksesuarların yanı sıra özel ve mutlu günlerde tercih edilebilecek birçok ürünü bulabilirsiniz. Mesela; gül yaprakları, kalpli kırmızı mumlar, kalpli konfetiler, eriyen kar spreyleri, düğün dolarları, cinsiyet belirleme balonları, dilek fenerleri ve LED ışıklı şeffaf balonlar gibi farklı ihtiyaçlara hitap eden seçenekleri İrhanlar’da bulabiliyorsunuz.

İrhanlar olarak en önemli özelliğimiz; Türkiye’nin her bölgesine ulaşabiliyor olmamız! Bizi nereden tercih ederseniz edin, hızımız ve kalitemiz ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacağız.

Oldukça uygun fiyatlara sahip olacağınız tüm bu ürünler ile ilgili bilgi almak ve kına gecesi organizasyonlarınız için uzun süredir bu sektörde faaliyet gösteren bir firmayla anlaşmak isterseniz yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu eksiksiz doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak!

İletişim

Burak İrhan

  • Adres: Yeşilyurt Mh 71118 Sk Yurt Ptt Karsısı İrhanlar Seyhan / ADANAYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!