• Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hook Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hook Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Hook Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hook Sıkça Sorulan Sorular

Hook kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hook kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hook kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hook kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hook kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Hook Hakkında

Dj performansla eğlendiğiniz, kahkahalarla dans ettiğiniz bir bekarlığa veda partisi mekânı aradığınıza eminiz. O zaman Hook Club Mersin’de! Harika dj performansların yer aldığı mekanımızda öncül amacımız, eğlenmeniz!


Arkadaşlarınızla düğün öncesi stresinizi atmak istediğiniz hem de onca geçen bekar yılın bitişini kutlamak istediğiniz bir davet düzenlemek istiyorsunuz. Mersin’de bir mekân arayışındasınız. Meyhane usulü değil de dj performansla delirdiğiniz bir etkinlik istiyorsunuz. O zaman doğru adrese denk geldiniz. Sabah 4’e kadar açık olan mekanımızda, özel kokteyller, yerli içkiler ve birbirinden lezzetli atıştırmalıklar bir araya geliyorsunuz. Bazen konsept geceler düzenliyoruz. Ünlü bir sanatçıyı ağırladığımız rap gecesine ne dersiniz? Ritmin akışına kendinizi kaptırdığınız kutlamanız esnasında eğlenmekten içkinizi içmeyi unutacağınıza eminiz. “Yok ben konsept gece istemiyorum. Dj performans ile eğlenmek istiyorum” diyorsanız, nasıl isterseniz…


Sabahlara kadar güvenle eğlendiğiniz, düğünün stresini sonuna kadar attığınız bir partiye hazır mısınız? Cem Adrian, Merve Özbey, Ezhel gibi ünlü sanatçıların çıktığı mekanımızın kalitesinden bahsetmiyoruz bile. Işık gösterileri, kaliteli ses sistemiyle birlikte kutlamanızı kusursuzlaştırmak için elimizden geleni yapıyoruz.


Sadece nikah sonrası değil düğünden sonra eğlenmek için gelinliğiyle gelen misafirlerimiz de oldu! “Yaşasın evlendik” diye bağıranlar ve bunu kutlamak isteyen birçok çiftin mutluluğuna şahitlik yaptık. Gelinliğini umursamadan kendini eğlenceye kaptıran gelinlerimiz, papyonu havada gezen damatlarımız… Her birini mutlu gördükçe biz de mutlu olduk!


Eğer bekarlığa veda kutlamanız için bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklamak ve çıkan formu eksiksiz doldurmak! Telefon ya da mesajla geri dönüş sağlıyoruz. İletişime geçtiğimizde de hem fiyatlar hem de hizmet hakkında merak ettiklerinizi sorabiliyorsunuz. Eğer olumlu bir görüşme olursa da hem mekanımızı görmeniz hem de tanışmak adına sizi Hook’a davet ediyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Akdeniz Mh. GMK Bulvarı 980/A

 • Haritadaki Konumu

  Hook Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.