Sultan Kasr-ı Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Sultan Kasr-ı Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Sultan Kasr-ı Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Sultan Kasr-ı Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sultan Kasr-ı Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Sultan Kasr-ı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sultan Kasr-ı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Sultan Kasr-ı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Sultan Kasr-ı Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sultan Kasr-ı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Sultan Kasr-ı Düğün Salonu Hakkında

Kına töreniniz için size konforlu ve şık bir mekân önerimiz var. Uzun yıllardır kına, düğün, nişan, sünnet gibi organizasyonlara ev sahipliği yapan Sultan Kasr-ı Düğün Salonu Malatya’nın tanınan düğün salonlarından biridir. Ferah iç salonu ve sıcakkanlı kadrosuyla sıradaki kına töreni için ağırlayacağımız gelin adayı belki de sizsiniz.

Beyaz fayans mermeri ile kaplı kenarları motifli yer tabanını, yüksek tavanıyla çevreleyen beyaz duvarlarımız hem ferah hem de şık bir görünüm oluşturuyor. Nikâh masasını pistin en orta yerine konumlandırarak da tüm davetlileriniz tarafından eşit görülmenize imkân sağlıyoruz. Nikâh masasının arkasını sarı renk parıltı bir duvar ve üzerinde kalp motifleriyle hem vurguluyor hem de estetik bir güzellik oluşturuyoruz. Yuvarlak masa ve sandalyeleri mekânsal bütünlüğü sağlamak ve konforlu bir alan oluşturmak için kırmızı ve beyaz renkte kaliteli parlak kumaşlarla kaplıyoruz. Kına törenlerinin en vazgeçilmezi ise şüphesiz kına tahtları oluyor. Nikâh masası yeri olarak ayırmış olduğumuz mekânın en orta noktasında bulunan alana mor renkte içi pamuklu kumaştan oluşan altın sarısı temalı tahtı yerleştiriyoruz. Üst kısmı tamamen çiçeklerle kaplanmış tahttan yere kadar mor renkte cibinlik tülünü sarkıtıyoruz. Tahtın etrafına da rengarenk minderlerle bezeyerek bir kına merasimi alanı oluşturuyoruz. Eğer dilerseniz anlaşmış olduğunuz bir kına gecesi organizasyon firması varsa salonumuza getirterek dilediğiniz düzenlemeyi yapabilirsiniz. Gece boyu müzik hiç durmadan sevdiğiniz şarkıları sizin ve konuklarınız için çalıp söylüyor. İklimlendirme sistemlerimiz sayesinde de yaz ve kış hava şartlarından etkilenmeden eğlenceler yapabiliyorsunuz.

Sultan Kasr-ı Düğün Salonu hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat tekliflerini öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde tamamlayarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yavuz Selim Mah., Karagöz Cad., Malatya/ Yeşilyurt

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Sultan Kasr-ı Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.