Sahra Düğün Sarayı

E-posta Gönder

  • Malatya.

Kapasite Bilgileri

Sahra Düğün Sarayı - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Sahra Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Sahra Düğün Sarayı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sahra Düğün Sarayı Sık Sorulan Sorular

Sahra Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sahra Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Sahra Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sahra Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Sahra Düğün Sarayı Hakkında

Malatya’da kına gecesi organizasyonu düzenlemek isteyen gelin adaylarını şöyle alalım. Hayallerinizi anlamlı kılmak ve gecenizi güzelleştirmek için Sahra Düğün Salonu olarak çalışıyoruz. Deneyimli ekibimiz ile organizasyon sorumlumuz önderliğinde sizleri bekliyor, organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz.

‘Kına geceleri nasıl daha güzel hale gelir?’ ve ‘Kına gecemde hangi konseptleri uygulamalıyım?’ diye kafanızda sorular var, biliyoruz. Beraber gecenizi güzelleştirmek ve hayalinizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Bugüne kadar sayısız kına gecesi organizasyonu gerçekleştirdik, sayısız organizasyona ev sahipliği yaptık. Bu sektörde uzun yıllar boyunca bulunduk ve olmaya devam edeceğiz. Yılların verdiği tecrübe ile aklınızda bulunan sorulara en iyi şekilde cevap verebiliyoruz. Gecenizin nasıl kusursuz hale getirildiğini biliyor, sizin için bütün detayları düşünüyoruz.

Kına gecesi organizasyonları içinde en iyisi sizinki olsun istiyorsanız; dekorasyona ve müziklere çok önem vermelisiniz. Biz de Sahra Düğün Salonu olarak sizler için hazırlık yapıyor, geniş ve ferah ortamımız ile beraber hayallerinizi gerçekleştiriyoruz.

Biz Malatya kına gecesi mekanları arayışınıza son veriyor, hayallerinizi gerçekleştirecek olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sizler için kına gecenizde neler sağlıyoruz?

Hız kesmeyen eğlence ve kaliteli müzikler sağlıyoruz. Kaliteli müzikler ile beraber orkestramızı beğeninize sunuyoruz. Orkestramız geniş repertuarı ve herkes tarafından beğenilen şarkıları içeriyor. Geniş pistimiz ise sevdiklerinizin en çok vakit geçirdiği alan oluyor düğünlerinizde. Her yaştan
misafirinizi pistte topluyor, herkese hitap eden müziklerimiz ile beraber gecenizi güzelleştiriyoruz. 2 katlı kına mekanınızda hayallerinizi gerçekleştirmek için organizasyon sorumlusu ile iletişime geçmeli, hayallerinizi anlatmalısınız. Sizin isteklerinizi çözüm ortaklarımız ve organizasyon ekibimizle beraber yerine getiriyoruz. Hayallerinize ulaşmanız bu kadar kolay olduğu Sahra Düğün Salonu kına organizasyonlarında sizleri özel hissettiriyoruz.

Yanda bulunan formu doldurarak iletişim kurabilir, özel gününüzü bizimle tasarlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Göztepe Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi no:73A 44210 Malatya, Turkey

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.