Patika Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Patika Restaurant - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Patika Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Patika Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Patika Restaurant Sık Sorulan Sorular

Patika Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Patika Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Patika Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Patika Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Patika Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Patika Restaurant Hakkında

Hayalinizdeki kına gecesi için doğayla iç içe bir atmosfer istiyorsanız size Patika Restaurant’ı öneriyoruz.

Uzun yıllardır Patika Restaurant Malatya’da varlığını sürdürüyor. Alanında uzman ve çalışmalarında özverili olan kadrosuyla müşteri memnuniyetine dikkat ederek hizmet veriyoruz. Şehrin stresinden uzak bir alanda olan Patika Restaurant size tüm organizasyonlarınız için huzur dolu yeşillik bir alan vaat ediyor. Doğanın en güzel tonlarından olan yeşillin bol olduğu hatta etrafınızı sardığı ve meyve ağaçlarının gölgesinde hoş bir ortam sunan mekânımızda en eski Türk geleneklerinden bir tanesi olan kına töreniniz için huzur dolu bir ortam sunacağına emin olabilirsiniz. Fayanslarla döşeli ve yapay ışıkların altında sıkıcı bir atmosfere sahip salonlar yerine açık havası olan, ferah bir alanı tercih etmeniz hem siz hem de davetlileriniz için daha keyifli ve farklı olabilir.

Kına merasiminiz öncesi sizinle tanışarak nasıl bir etkinlik dekoru ve düzeni istediğinizi konuşuyoruz. Patika Restaurant’ı size tanıtarak nasıl bir alana sahip olacağınızı gösteriyoruz. Kına töreniniz için kırmızı rengin ağırlıkta olduğu bir süsleme yapıyoruz. Dilerseniz organizasyon şirketleriyle anlaşarak farklı konsepte içerikler oluşturabilirsiniz. Böylelikle sadece mekân kullanımı yapmanıza da imkan sağlıyoruz.

Mutluluğunuzu duygusallıkla bir arada yaşayacağınız kına töreninizde Patika Restaurant’ı tercih ettiğinizde atmosfer olarak sakin ama bir o kadar da temiz havası olan, doğanın seslerinin bir arada olduğu bir gecede alışılmışın dışında bir kutlama yapıyor olacaksınız. Şehirden uzakta olduğunuzdan gürültü yapıyor muyuz yoksa yapmıyor muyuz diye tedirgin olmadan gönlünüzde eğlenebileceksiniz.

Siz de kına töreni tercihi olarak Patika Restaurant’ı isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Formu doldurduktan sonra altta yer alan “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı unutmayınız.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Derme Mah., Mehmet Cevdet Yavuz Cad., No: 109, Gündüzbey Malatya/ Yeşilyurt

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Patika Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.