Nazar Düğün Salonu

E-posta Gönder

Nazar Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  200-300

Nazar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Nazar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Nazar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Nazar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Nazar Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Nazar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Kına müziği, Kına töreni

Nazar Düğün Salonu Hakkında

Malatya’da kına merasimi düzenlemek isteyen gelinlerimiz en iyi salonlar arasında tercih yapmak istiyor! Nazar Düğün Salonu da en iyiler arasında yer alıyor. Bu yüzden profesyonel ekibimizin sıradaki gelin adayı belki de sizsiniz…

Yıllardır pek çok çiftin mutlu günlerine şahitlik ettik. Her davetimizde çiftlerimizi ve misafirlerini önemseyerek kaliteli hizmet ilkesini benimsedik… Merkezi konumumuz ile Nazar Düğün Salonu Malatya’nın en çok tercih edilen mekânlardan biri haline geldik.

Gece başlarken konuklarınızı yeşil alanımızın olduğu giriş kapımızda karşılıyoruz. Konuklar salona yürürken kendilerine güler yüzlü ekip arkadaşlarımız eşlik ediyor. Salona geldiğinizde ise karşınıza camekan kaplama kullanarak tasarlanan bir alan çıkıyor. Böylelikle salon içinde aydınlık bir görünüm elde ediyoruz. Yüksek tavanlı salonumuzda şık masa ve sandalyelerimizle siz ve davetlilerinizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız!

Düşlerinizi gerçekleştirmek için kına töreninizde dilerseniz, organizasyon şirketleriyle anlaşarak düzenlemeler yapabilirsiniz. Genellikle konfeti ve volkan gösterisi tercih ettiğimiz kına merasiminde gece boyunca ışık oyunlarıyla da eğlencenize renk katacağız. Müziğin ritmine göre ayarladığımız rengârenk ışıklar gecenizde hoş bir görünüm sağlayacak.

Kına organizasyonunuz öncesi salonumuza gelerek menü tadımı yapabilir, misafirlerinize ikram edilecek lezzetlerin sunumları hakkında karar verebilirsiniz. Yöresel tatları tercih ettiğimiz mutfağımızda talebinize göre de değişiklik yapma imkânı sağlıyoruz... Orkestramızla yıllardır çalışıyoruz ve eğlence sektöründe çok iyi olduklarını davetlilerimizin memnuniyetine dayanarak söylemekte sakınca görmüyoruz! İstek parçalarınızı ilettiğinizde de kişisel repertuvarınızı oluşturup kına gecenizde çalıyoruz. Her zaman kaliteyi önceliğimiz yaptığımız mekânımızda iklimlendirme sistemimizle tüm mevsimlerde güzel vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

Bunların yanı sıra Nazar Düğün Salonu fiyat olarak bölgenin size de uygun olacak seçeneklerine sahip mekânlarından. Bütçenizi zorlamadan eğlenceli bir gece istiyorsanız, detaylı bilgi almak ve iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Karahan Mahallesi Meydan Başı Caddesi 37/1 Battalgazi/ Malatya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Nazar Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.