MyDay Organizasyon

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

MyDay Organizasyon
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

MyDay Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

MyDay Organizasyon Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

MyDay Organizasyon Sık Sorulan Sorular

MyDay Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

MyDay Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.MyDay Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


MyDay Organizasyon kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

MyDay Organizasyon kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

MyDay Organizasyon Hakkında

Kına geceleriniz için Malatya’da bir mekân mı arıyorsunuz? Sizlere, sadece bu konuda uzmanlaşmış ve bugüne kadar sayısız organizasyona imza atmış bir işletmeyi sunmak istiyoruz. My Day Organizasyon, hem organizasyon hem de mekân kiralama konusunda profesyonel bir destek sağlıyor. Sağladığımız imkânlardan kısaca bahsetmek ve kendimizi tanıtmak gerekirse;

İstediğiniz süsleme ve aksesuarları profesyonel bir ekip ile gerçekleştiriyoruz. Uzun zamandır bizimle çalışan bu ekibin güler yüzlü ve sıcakkanlı olduğunu geldiğiniz ilk andan itibaren fark edeceksiniz. En mutlu olduğunuz bugünlerde bizi tercih etmenin bilincinde olduğumuzu söylemek istiyoruz. Bu sorumluluğun altından en iyi şekilde kalkacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bu ekibimiz aynı zamanda en yeni trendleri de devamlı takip ediyor ve o yılın en çok tercih edilen konseptlerini sizlere öneriyor. Mesela Osmanlı konsepti, Hint konsepti, Prenses konsepti veya Roman konsepti gibi konseptlerin sıkça tercih edildiğini söyleyebiliriz. Bu trendlerin hepsi için farklı renk ve tarzda aksesuarlar öneriyoruz. Renkli tüller, çiçekler, balonlar ve bunun gibi aksesuarlarla tasarımı destekliyor ve şık, tatlı bir ortam sunuyoruz.

Bu özel anlarınızı ölümsüzleştirmek için dilerseniz sizin için bir fotoğrafçı ile anlaşabiliyoruz. Hem fotoğraf hem de video çekimi sayesinde güzel bir albüme sahip olabilir, yıllar sonra bile bu albüm sayesinde bugününüzü hatırlayabilirsiniz.

Bizi sadece kına geceniz için değil söz ve nişan, nikâh, doğum günü partileri, bekârlığa veda partileri, özel davet yemekleri ve nikâh sonrası yemeklerinizde de tercih edebiliyorsunuz. Bunun için bizimle 3 hafta önceden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bu sürede isteklerinizi tam olarak karşılayabiliyor, hiçbir eksiklik yaşamamanızı sağlıyoruz.

Tatlı ve samimi bir ortam vadediyoruz. My Day Organizasyon farkıyla kına gecenizi düzenlemek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. My Day ile her gününüz özel..

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Fahri Kayahan Bulvarı yeni nikah sarayının solundan içeri 400 mt, 44200

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    MyDay Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.