Masal Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Masal Restaurant
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Masal Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Masal Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Masal Restaurant Sık Sorulan Sorular

Masal Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Masal Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Masal Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Masal Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Masal Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Masal Restaurant Hakkında

2016 yılında faaliyet göstermeye başlayan ve yenilikçi vizyonu ile sektörde yerini alan restoranımız ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Malatya Masal Restaurant olarak düğün, kına, nişan, sünnet, toplantı ve toplu yemek gibi çok sayıda özel güne ev sahipliği yapabiliyoruz. Uzman kadromuz ve kaliteli hizmet içeriğimiz sayesinde bölgemiz halkı tarafından çokça tercih ediliyoruz. Kır bahçemizde 1500 kişiye varana kadar çok sayıda konuğu rahatlıkla ağırlayabiliyoruz. Tam kapasitemiz bu olmak ile birlikte daha az sayıda konukla butik organizasyonlar da düzenleyebiliyoruz.

“Masal’da Kına” adı ile verdiğimiz kına gecesi hizmetlerimiz yoğunluklu olarak gelinler tarafından oldukça beğeniliyor. Kına gecelerinin daha profesyonel bir şekilde mekânlarda kutlanması geleneği moda oldukça ve yaygınlaştıkça tercih edilme oranımız da günden güne artış gösteriyor. Elbette biz de özellikle bu konuda rağbet gördükçe faaliyet alanımızı genişletiyor ve daha iyisi için çalışıyoruz.

Çiftlerimizin zevklerine göre seçim yapabilecekleri bazı kına paketlerimiz mevcut. Bunların içeriği ise organizasyon ayırdıkları bütçe ile doğru orantılı olarak değişkenlik gösteriyor. Örnek vermek gerekirse kına paketlerimizin içerikleri genel olarak şunları barındırıyor; mekân hazırlığı ve kınaya uygun süslenmesi, geniş repertuarlı bir orkestra ve kına müzikleri, gelin için bindallı, kına merasiminin videoya alınması için kamera çekimi, yaş pasta, kuru pasta ve çerez ikramı, havai fişekler ve volkan şovu gibi içerikler.

Eğer kına gecenizi tam da hayal ettiğiniz gibi eksiksiz ve eğlenceli bir seremoniye dönüştürmek isterseniz Masal Cafe ve Restaurant olarak bunun talibiyiz. Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hemen sayfanın sağ üst köşesinde bulunan formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurarak tek tıkla bize ulaşabilirsiniz. Bu sayede ücretsiz bir şekilde fiyat teklifi de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Adıyaman Yolu 2,7. Km Gündüzbey Mevki 44900 Gündüzbey / Malatya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Masal Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.