• Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az

Malatya Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Malatya Düğün Sarayı Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Malatya Düğün Sarayı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Malatya Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Malatya Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Malatya Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.

Malatya Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Malatya Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Malatya Düğün Sarayı Hakkında

Malatya’da geleneksel esintilerle eğlenceli bir kına gecesi organize etmek ister misiniz? Öyleyse, hayallerinizi gerçekleştirmek için Malatya Düğün Sarayı'nda hazırlıklara başlayalım!

Düşlediğiniz bütün detaylar için organizasyon sorumlumuz ile görüşmelisiniz. Malatya kına gecesi mekanları arasında fark yaratmak istediğiniz konseptler, davetli sayınız ve ikram menüler hakkında karar vermeliyiz. Çünkü sizin için en iyiyi istiyor ve aldığımız bilgiler ışığında harekete geçiyoruz.

Salon düzenlemeleri ve konseptinizle başlıyoruz çalışmalarımıza! Şık olmakla birlikte gösterişten uzak salonumuz, beyaz ve altın rengi bir dekorasyona sahip. Zarif detayların yer aldığı, masa ve sandalyelerle konuklarınız için ayrılan bölümde farklı oturma düzenleriyle kalabalık davetlere ev sahipliği yapabiliyoruz. Dans pisti, sahne, gelin yolu ve kına köşesiyle şıklığı tamamlanan salon görenlerin beğenisini kazanacak. Kına köşesi ise anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından destek alınarak düzenleniyor. Burada istediğinize göre; kına tahtı, cibinliği, nedime minderleri, kına sehpası ile birlikte bir takım yer alabilir. Renk ve seçiminizi konseptinize uygun olacak şekilde yapmayı unutmayın... Belirtmek isteriz ki tercih edeceğiniz her renk taht salonumuza uyum sağlayacaktır!

Malatya Düğün Sarayı’nda süslemeler yapan ekibimizin yanı sıra mutfak ekibimiz de hazırlıklarını yapıyor. Dilediğiniz lezzetleri konuklarınıza sunmak üzere oluşturuyoruz. Her lezzet aynı titizlik ve hassasiyetle hazırlanırken servis personellerimiz tarafından da özenli bir şekilde konuklarınıza sunuluyor. Düğün ve kına gecesi bir arada bir konsept belirlediyseniz yemekli menüleri değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Tüm bunların yanında gece boyunca müzik ve eğlence de sizi bekliyor. Geniş bir repertuvara sahip olan müzisyenlerimiz geleneksel kına gecesi türküleriyle merasime de eşlik ediyor. Size de gecenin tadını çıkarmak ve bolca eğlenmek kalıyor...

Malatya kına salonları arasında tercihiniz, Malatya Düğün Sarayı ise acele edin! Sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri veya iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat sağlayın.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Salköprü Mah. Arkadaş Sok. No: 6-1 Yeşilyurt/ Malatya

 • Haritadaki Konumu

  Malatya Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.