Horata Havuzbaşı

E-posta Gönder

Horata Havuzbaşı Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  300-400

Horata Havuzbaşı Sıkça Sorulan Sorular

 • Horata Havuzbaşı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Horata Havuzbaşı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Horata Havuzbaşı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Horata Havuzbaşı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Horata Havuzbaşı kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Horata Havuzbaşı Hakkında

Kaftanınızın içinde kendinizi sultanlar gibi hissedeceğiniz bir geceye hazır mısınız? Hala mekân arıyorsanız sizi Horata Havuzbaşı Kır Bahçesi’ne bekliyoruz!

Malatya’da uzun yıllardır düğünlere, kına törenlerine, sünnet merasimlerine ve davetlere ev sahipliği yapıyoruz. Havuzlu açık bir alanda doğayla iç içe atmosferimizin birçok davetli için ilgi çekici olduğunun farkındayız. Horata Havuzbaşı ailesi olarak sahip olduğumuz alanın güzelliğini daha da hoş bir görünüme kavuşturmak için bazı çalışmalar yapıyoruz. Bunların neler olduğunu merak ediyorsanız, gelin anlatalım:

Öncelikle, kına konseptinizi belirleyerek harekete geçiyoruz. Her konsepte uyum sağlamak için davetli masalarını beyaz örtülerle süslüyoruz. Masalarla uyumlu bir atmosfer yaratmak için sandalyelere de beyaz örtülerle giydiriyor, konseptinize uygun olacak kurdelelerle renklendiriyoruz. Kına törenleriniz için kırmızı kurdeleleri tercih ediyoruz. Böylelikle davetlilerinizi hem konforlu hem de şık bir alanda ağırlamış oluyoruz... Gelin yolu olarak kullandığımız bölümde ise kırmızı halı serdiğimiz bir alan bulunmakta. Yani siz kına töreninize kırmızı halının üzerinde yürüyerek geleceksiniz. Horata Havuzbaşı davet alanında antik görünümüyle eski zamanı anımsatan beyaz sütunlar da kullandık! Böylelikle farklı bir mimari oluşturmayı amaçladık. Kına tahtınıza da beyaz sütunların arasında yer veriyor, konuklarınızın tümü tarafından rahatça görülebilecek bir konum tercih etmiş oluyoruz. Havuzun içerisinden de renkli ışıklar yansıtarak hoş bir görünüm sağlıyoruz. Hem gökyüzünün ferahlatıcı atmosferi hem de havuzun lüks görünümü ile sizin için de unutulmaz bir kına töreni olacağının garantisini veriyoruz.

Gece boyunca kesintisiz eğlence için sahnede yerini alan müzisyenlerimiz ve ikramlarla kına töreninizi daha da özel kılıyoruz! Ayrıca Malatya’da kına mekanları arasında bizi tercih etmenizi sağlayan hizmetlerimiz ve ekibimizin güler yüzlü hizmet anlayışı oluyor!

Detaylı bilgi almak ve fiyat teklifleri için sayfanın üst kısmında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz. Horasan Havuzbaşı’nda görüşmek dileğiyle…

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Su Mah. Yeşilyurt/ Malatya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Horata Havuzbaşı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.