Hanzade Cafe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hanzade Cafe
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Hanzade Cafe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Hanzade Cafe Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Hanzade Cafe Sık Sorulan Sorular

Hanzade Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hanzade Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Hanzade Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Hanzade Cafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hanzade Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.

Hanzade Cafe Hakkında

Aradan ne kadar zaman geçse de hatıralarda kalacak bir kına gecesinde sevdikleriniz ile doyasıya eğlenirken mutlu birlikteliğinizi kutlayacağınız davetinizi gerçekleştireceğiniz bir mekân arıyorsanız sizi Hanzade Cafe’ye bekliyoruz!

Uzun zamandır Hanzade Cafe Malatya olarak en güzel günlerinizde düzenlediğiniz düğün, kına gecesi ve nişan organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Yıllardan beri düzenlediğimiz organizasyonlardan elde ettiğimiz tecrübe sayesinde her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz ve çok daha iyi organizasyonlar düzenliyoruz.

Kına geceniz öncesinde pek çok farklı detayı düşündüğünüzü ve her şeyin mükemmel olması için uğraştığınızı tahmin edebiliyoruz. Bu süreçte ihtiyacınız olan yardımı sağlamak için organizasyon sorumlumuz davetinizi planlarken tüm süreçlerde yardımcınız oluyor. Ayrıca kına gecenizi düzenleyeceğiniz gün gelip çattığında gece boyunca profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz ile birlikte konuklarınızın memnuniyetini sağlamak adına oldukça titiz bir şekilde yardımcınız oluyoruz.

Salonumuzda 100 ila 200 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde kına gecenize katılan konuklarınıza göre özel oturma düzenleri hazırlayabiliriz. Örneğin; ailesi ile düğününüze katılacak misafirlerinize özel aile masaları kurabildiğimiz gibi daha kalabalık grupların da bir arada oturmalarına olanak sağlayan oturma düzenleri kurabiliriz. Salonumuzda konforlu ve şık bir ortam oluşturmaya çalıştık. Bu sebeple de salonumuzu dizayn ederken rahatınıza en uygun sandalye ve masaları seçtik. Kına gecenizde hâkim olmasını istediğiniz özel bir konsept varsa bu konsepti gerçekleştirmek için özel süsleme ve dekorlar kullanabiliriz. Son zamanlarda en fazla tercih edilen konseptler arasında Roman, Osmanlı ve Hint temalı kına geceleri bulunuyor.

Sevdiğiniz kişi ile mutlu birlikteliğinizi kutlayacağınız kına gecenizi salonumuzda hayata geçirmek istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Hanzade Cafe iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Beşkonaklar Tarihi Evler, 44100

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Hanzade Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.