Doğal Park Kır Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Battalgazi, Malatya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
 • Kapasite 1.000-2.000
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Önerilen Firmalar

Ipekyolu Düğün Salonu
12

Battalgazi

Ipekyolu Düğün Salonu

750-1.000
50 TL'den az
Salon Venüs
11

Yeşilyurt

Salon Venüs

1.000-2.000
50 TL'den az
Green Garden
15

Yeşilyurt

Green Garden

1.000-2.000
50 TL'den az

Hakkında

Malatya’da düğününüzden önce sevdiklerinizle düzenleyeceğiniz kına gecesi için bir mekân mı arıyorsunuz? O halde Doğal Park Kır Düğün Salonu ile tanıştıralım sizleri! Kaliteli hizmetimiz, güler yüzlü çalışanlarımız, uygun fiyatlarımız ve yemyeşil eşsiz alanımız sayesinde Malatyalıların ilk tercihleri arasında yer alan işletmemizde sizler için birçok imkân sunuyoruz. Neler mi? Kısaca anlatalım.

Kına gecelerinizi unutulmaz kılmak için çalışan profesyonel bir ekibin bulunduğunu söylemek istiyoruz. Belirlediğiniz tarz ve konsepti bahçemizde tam olarak uygulayacağımızdan emin olabilirsiniz. Kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, kına mumu, bindallı ve kaftan gibi kına gecelerinde mutlaka olması gereken aksesuarları da temin ediyoruz.

Oturma düzenini tamamen isteğinize göre planlayabiliyorsunuz. Sizler için temin ettiğimiz kına tahtı gibi aksesuarları da alanda dilediğiniz gibi yerleştirebiliyorsunuz.

1200 kişilik kapasitemiz sayesinde kına gecesi dışında birçok farklı organizasyona ev sahipliği yapabiliyoruz. Düğün, kına, söz ve nişan, nikâh, partiler, sünnet ve mezuniyet gibi özel anlarınızda bizi tercih edebildiğiniz gibi açılışlar, bayi toplantıları, iş yemekleri, davet ve resepsiyonlar, seminerler, lansmanlar gibi kurumsal etkinlikleri de Doğal Park’ta gerçekleştirebiliyorsunuz. Bugüne kadar birçok toplu etkinliğe ev sahipliği yaptığımızı, kazandığımız bu deneyimlerle sizin en özel anlarınızı da eksiksiz ve hatasız bir şekilde tamamlayacağımızı söylemek istiyoruz.

Malatya’da merkezi bir konumda yer alan Doğal Park Kır Düğün Salonu Battalgazi’de faaliyet gösteriyor. Hem toplu taşıma araçlarıyla hem de özel araçlarınızla rahat bir şekilde gelebiliyorsunuz. Ulaşım konusunda hiçbir sıkıntı çekmeyeceğiniz Doğal Park’ta 100 araçlık bir de otopark alanı bulunuyor. Özel araçlarınızı bu alana ücretsiz olarak park edebiliyorsunuz.

Eğer hakkımızda daha detaylı bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

 • Adres: Orduzu, Çarşıbaşı Mah. İsimsiz 1. Sk., 44050 Battalgazi/Malatya

Doğal Park Kır Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Doğal Park Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Doğal Park Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Doğal Park Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Doğal Park Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.

 • Doğal Park Kır Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Doğal Park Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!