Belsos Nikah ve Düğün Salonu

E-posta Gönder

Belsos Nikah ve Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  1.000-2.000

Belsos Nikah ve Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Belsos Nikah ve Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Belsos Nikah ve Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Belsos Nikah ve Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Belsos Nikah ve Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Belsos Nikah ve Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi

Belsos Nikah ve Düğün Salonu Hakkında

Seyrine doyamayacağınız bir manzaraya karşı özel günlerinizi gerçekleştirmek ister misiniz? Cevabınız “Evet” ise Malatya Belsos Düğün Salonu’nda size bu imkânı sunuyoruz. Alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü kadromuzla davetlerinizde yalnız bırakmayıp sizi en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Kına gecesi organizasyonunuzu tesisimizde düzenlemek için ne gibi hizmetler sunuyoruz?

Malatya’nın en güzel noktalarından biri olan Fahri Kayahan bölgesinde 27 dönüm arazi üzerine kurulan tesisimiz oldukça şık ve modern bir tasarım ile inşa edildi. Kâr amacı gütmeyen tesisimiz; şehrin yoğunluğundan uzak, temiz ve sakin bir şekilde hizmet veriyor. İçinde ise 2 adet küçük salon, çok amaçlı kullanılan büyük salon, 8 adet mağaza, kafeterya ve yemyeşil alanlar bulunuyor. Kına, nişan, düğün ve aklınıza gelebilecek tüm toplu organizasyonları düzenlemek için kapalı ya da açık alanlarımızı tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz alanda masa ve sandalye düzenlemesini yaparak mekânın süslemesini üstleniyoruz. Kalite, hijyen ve lezzetten ödün vermeksizin etkinliklerinizi en iyi şekilde organize ediyoruz. Türk mutfağının en seçkin örneklerinden oluşan yemeklerle düğün menünüzü hazırlayabiliriz. Bütçenize uygun fiyatlarla birinci sınıf hizmet ve kalite imkânı sunarak organizasyonlarınızı planlıyoruz. Sosyal tesisimize özel aracınız ile ulaşım sağlamak istiyorsanız 150 araç kapasitesine sahip olan otoparkımızı kullanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra çocuk oyun alanlarımız sayesinde davetinize katılan çocukların keyifli ve eğlenceli vakit geçirebileceğini de eklemek isteriz.

Bizimle iletişime geçmeniz için çok kolay bir yol var ve bunu hemen sizinle paylaşacağız. Sayfanın yan tarafında yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurup “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak Malatya Belediyesi Belsos Nikâh ve Düğün Salonu ile kolayca iletişim kurabilir, soru ve isteklerinizi bu form üzerinden rahat bir şekilde iletebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Turgut Özal Mah., Fahri Kayahan Blv. 55-2, Malatya/ Yeşilyurt

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Belsos Nikah ve Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.