Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Malatya

Ay Işığı Restaurant

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ay Işığı Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Ay Işığı Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Ay Işığı Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Ay Işığı Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Ay Işığı Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Ay Işığı Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ay Işığı Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Ay Işığı Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Ay Işığı Restaurant Hakkında

2014 yılından bu yana Ay Işığı Restaurant olarak sektörde yer alıyoruz. Hem restoran olarak yemek servisleri yapıyor hem de organizasyon mekânı olarak toplu davetlere ev sahipliği yapıyoruz. İşini severek yapan profesyonel ve kalabalık bir ekip ile çalışıyoruz. Güler yüzlülükleri ve misafirperverlikleri ile örnek birer çalışan oldukları için her zaman konuklarımıza karşı bizi çok iyi şekilde temsil ediyorlar.

Gelelim düzenlediğimiz toplu organizasyonlara. Kına geceleri ve düğünler başta olmak üzere çok çeşitli etkinlikleri başarı ile düzenleyebiliyoruz. Toplantılar, özel gün kutlamaları, nişan törenleri, toplu yemekler, mezuniyet kutlamaları ve daha nicesini aynı özveri ile planlıyoruz.

Kına gecenizi düzenleyecek bir mekân arayışında olduğunuz için bu metni okuduğunuzu biliyoruz. Bu sebeple kına özelinde konuşmak gerekirse kına tahtı, kına süslemeleri ve kına müzikleri konusunda en iyi hizmeti sunabiliyoruz. Gelenek ve göreneklerinize göre dilediğiniz şekilde kınanızı düzenleyebilir, dilerseniz organizasyon firması ile anlaşarak dışarıdan bir destek de alabilirsiniz. 700 kişilik bahçemizde sizi ağırlayabileceğimiz gibi daha butik bir kutlama için restoranımızın iç kısmını da size tahsis edebiliriz.

Eğer tam da hayalini kurduğunuz gibi mükemmel bir kına geceniz olsun istiyorsanız sizi restoranımızda ağırlamak istediğimizi bilmelisiniz. Çok eğleneceğiniz bir kınayı sizin için eksiksiz olarak planlayabiliriz. Bu okuduklarınız size hitap ediyorsa ve biraz olsun ilginizi çektiysek ne mutlu bize. O halde size daha detaylı şekilde kendimiz anlatmamız ve bazı bilgileri verebilmek için sizinle görüşmek isteriz. Eğer mekânımızı ziyaret edip her şeyi canlı olarak kendi gözleriniz ile görmek isterseniz lütfen bizi ziyaret etmekten çekinmeyin, kapımız çiftlerimize her zaman açık. Ayışığı Kır Düğün Salonu Malatya’da sizi bekliyor. Bize ulaşmanın en kolay yolu için sayfa üzerindeki formu eksiksiz bilgiler ile doldurarak tek tıkla bize ulaştırabilirsiniz. Bu sayede ücretsiz olarak fiyat teklifi de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Ağcapınar, Gündüzbey / Malatya

 • Haritadaki Konumu

  Ay Işığı Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.