Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Malatya

Atapark Kır Düğünü

  • Kapasite
    100 - 625 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Atapark Kır Düğünü Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Atapark Kır Düğünü Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Atapark Kır Düğünü Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Atapark Kır Düğünü Sıkça Sorulan Sorular

Atapark Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Atapark Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Atapark Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Atapark Kır Düğünü kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Atapark Kır Düğünü kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Atapark Kır Düğünü Hakkında

Kına töreniniz için mekân arayışındaysanız sizi Atapark Kır Düğünü’nü incelemeye davet ediyoruz.

Geniş ve ferah bir alanda şehrin gürültüsünden uzak gönlünüzce bir alanda kına merasimizi yapacağınızı söylesek abartmış olmayız. Bu yerin Malatya Yeşilyurt Atapark olduğunu size söyleyebiliriz.

İşinde profesyonel olan kadromuzla birlikte uzun yıllardır pek çok mutluluğa ev sahipliği yaptık. Mutluluğunuzun katlanarak arttığı hem eğlenceli hem de duygusal olan kına geceleri için de yıllardır hizmet veriyoruz. Sıradaki şanslı gelin adayımız belki de sizsiniz.

Düğün öncesi bir araya gelerek size hem mekânı tanıtıyor hem de sunabileceğimiz imkânlardan bahsediyoruz. Ardından sizin istek ve taleplerinizi dinleyerek neler yapabileceğimi konuşuyoruz. Yere kırmızı halı sererek çimler üzerinde geçiş yolu oluşturuyoruz. Böylelikle hem estetik bir görünüm sağlıyor hem de alanda bulunan çimlerin ezilmesini büyük ölçüde önlüyoruz. Beyaz örtülerle hem masaları hem de sandalyeleri kaplayarak görsel bir bütünlük oluşturuyoruz. Dilerseniz tercih ettiğiniz bir organizasyon şirketiyle anlaşarak alanımızı istediğiniz şekilde dizayn edebilirsiniz. Son teknoloji müzik ekipmanlarımız ile geceniz boyunca istediğiniz şarkıları çalışıyoruz. Böylelikle sınırsız eğlencenin keyfini çıkartıyorsunuz.

Düğün organizasyonları kadar gösterişli bir şekilde yapılan ve önem verilen kına törenleri için hem mekân olarak güzel hem de sizi mutlu edeceğini düşündüğünüz bir yer arıyorsanız sizin için doğru adresin Malatya Atapark mesire yeri olduğunu söyleyebiliriz. Hayatınızın unutulmayacak anlarından bir tanesi olacağını düşündüğümüz özel gecenizde en az sizin kadar heyecanlanan ve titizlikle ilgilenen bir ekiple bir arada olmanızın doğru tercih olduğunu düşünüyoruz.

Daha ayrıntılı bilgi almak ve Atapark Kır Düğünü Salonu’nun fiyat tekliflerinin neler olduğunu öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Atılgan Cad. (819,64 km) 44910 Gündüzbey, Malatya/ Yeşilyurt

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.