Arus Düğün Salonu

E-posta Gönder

Arus Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Kapasite

  750-1.000

Arus Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Arus Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Arus Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Arus Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Arus Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Arus Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Arus Düğün Salonu Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınız için bir salon arayışındaysanız, Arus Düğün Salonu olarak yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kaliteli hizmet, uygun fiyatlar ve güler yüzlü bir ekip ile bu mutlu anlarınızı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyoruz.

Arus Düğün Salonu Malatya’da bu sektörde adını sıkça söz ettiren kalite ve profesyonellikle hizmet veriyor. Açıldığı günden beri müşteri memnuniyeti esaslı çalışması, kendini devamlı geliştirmesi ve çağın gerekliliklerine ayak uydurması sebebiyle hem modern hem de kaliteli bir hizmeti çiftlere sunuyor.

Malatya Arus Düğün Salonları olarak hayatınızın en özel ve en anlamlı gününü süslemelerimizle rengarenk bir hale getiriyoruz. Belirlediğiniz bir kına konsepti varsa onu uyguluyor, yoksa profesyonel ekibimiz tarafından önerilerde bulunuyoruz. Süslemelerimizde renkli tüller, balonlar ya da çiçekler kullanabiliyoruz. Masalarınızı, kına tahtını, kına sandığını ve bunun gibi aksesuarları süsleyebiliyoruz. Aynı zamanda bindallı, kaftan, kına mumu, kına tepsisi, kına takımı, kına tahtı gibi aksesuarları konseptinize uygun olarak temin edeceğimizden emin olabilirsiniz. 1200 kişilik salonumuzda dilediğiniz oturma düzenini sağlayabiliyor, istediğiniz geceyi istediğiniz gibi düzenleme özgürlüğüne sahip oluyorsunuz.

Salonumuzda bugüne kadar birçok kez misafirlerimizin en özel anlarına tanık olduk. Düğün, kına gecesi, söz ve nişan, nikâh, sünnet, mezuniyet, gibi özel günlerin dışında seminerler, lansmanlar, açılışlar, bayi toplantıları, davetler, iş yemekleri gibi kurumsal etkinliklere de ev sahipliği yaptık. Uygun altyapımız sayesinde hiçbir eksiklik yaşanmadan tamamladığımız bugünler için bizi tercih etmek isterseniz en az 1 ay öncesinden bizimle iletişime geçmenizi öneriyoruz. Özellikle yaz aylarına doğru yoğun bir tempoda çalışmaya başlıyoruz. Böylelikle planladığınız tarih için gereken hazırlıkları yapmak için yeterli zamanımız olacaktır.

Kına geceleriniz için Malatya’da en iyi hizmeti almak için bir arayıştaysanız, sizlere Arus Düğün Salonu’nu öneriyoruz. Unutulmaz bir gece için yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Cevatpaşa mah. Ankara asfaltı 5. km Makro AVM Kat:1 Yeşilyurt/MALATYA

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Arus Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.