Yeşil Vadi Restaurant

E-posta Gönder

Yeşil Vadi Restaurant Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Yeşil Vadi Restaurant Kapasite

 • Kapasite

  200-300

Yeşil Vadi Restaurant Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Yeşil Vadi Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

 • Yeşil Vadi Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Yeşil Vadi Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Yeşil Vadi Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Yeşil Vadi Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Yeşil Vadi Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Yeşil Vadi Restaurant Hakkında

Kına geceleriniz için Konya’da size uygun bir mekân önerisinde bulunmak istiyoruz. Yeşil Vadi Restaurant olarak tüm konuklarımızı açık ve kapalı alanda hizmet verebildiğimiz geniş işletmemize davet ediyoruz. Konya’nın her yerinden gelen misafirlerimize kapılarımızı açıyor ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermeye dikkat ediyoruz. Bizi tercih eden konuklarımızın restoranımızdan mutlu ayrılması ve bu mevkiiye yolunuz düşerse adresinizin Yeşil Vadi olması bizim en çok önemsediğimiz konulardan biri.

Konya’nın Akşehir ilçesinde faaliyet gösteren restoranımız, Akşehir’i kuş bakışı gören bir konuma sahip. Restoranımıza özel araçlarınızla gelirseniz geniş bir otopark ile karşılaşacaksınız. Bu otoparkımızı ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Konuklarımıza açık ve kapalı alanımızda hizmet verebiliyoruz. Açık alanımızın geniş bir bölümden oluştuğunu ve burada birçok organizasyonunuzu gerçekleştirebileceğinizi söyleyebiliriz. Üstünün kapalı olduğunu ve mevsim koşullarından hiçbir şekilde etkilenmeyeceğinizi belirtelim. Düzenli bir şekilde yerleştirdiğimizi masalarımızı, etkinlikleriniz için kullanabiliyorsunuz. İsterseniz de masaları kaldırabiliyor ve size boş bir alan sağlayabiliyoruz.

Kına geceniz için isteklerinizi, gelecek kişi sayısını ve bunun gibi detayları sizinle organizasyonunuzdan önce konuşuyoruz. Böylelikle daha iyi bir hizmet sağlamakla birlikte tüm isteklerinizi gerçekleştirmek için planlama şansımız da oluyor. Masa ve sandalyeleri, mekânı kına gecesi konseptine göre süslenmesini istiyorsanız, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşabilir ve aksesuar temini konusunda yardım alabiliriz.

İlgili personelimiz sizinle gece boyunca ilgilenecek ve hiçbir aksaklık yaşamamanız için çalışacaklar. Tüm ekip gecenizin ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak hizmet veriyorlar.

Restoranımızda bugüne kadar birçok organizasyona ev sahipliği yaptığımızı belirtmek istiyoruz. Yeşil Vadi Restaurant düğünleri, nişanları, nikahları, sünnet düğünleri ve bunun gibi birçok özel etkinlikleri tecrübeli ekibi ile gerçekleştiriyor.

Ayrıntılı bilgi almak isterseniz, yandaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Kuruçay Mahallesi, Özgürlük Cd. No:11, 42550 Akşehir/Konya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yeşil Vadi Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.