Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu

E-posta Gönder

Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  500-750

Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği

Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu Hakkında

Konya’da kına gecesi organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için bir mekân arayışı içindeyseniz, size her ayrıntısıyla memnun olacağınız bir işletme önerisinde bulunmak istiyoruz. Yeşil Bahçe Restaurant Ereğli’de konuklarına hizmet vermek için hazır. Siz unutulmaz bir kına gecesi için hazır mısınız?

Kaliteli hizmetini her aşamada konuklarıyla buluşturan ve tamamen misafirlerinin memnuniyeti için çalışan güler yüzlü bir ekibimiz bulunuyor. Bu ekibimiz bizi tercih ettiğiniz süre boyunca devamlı yanınızda olacak ve gecenin sonunda işletmemizden ayrıldığınızda yüzünüzün güldüğünden emin olacaklar.

Kına geceleriniz için gerçekleştirebileceğiniz büyük bir açık alanımız bulunuyor. Çim alandan ve çevresindeki büyük ağaçlardan oluşan bu alanımız yüksek kapasitesi sayesinde büyük organizasyonlara da ev sahipliği yapabiliyor.

Planladığınız organizasyon tarihinden en az 2 hafta önce bizimle iletişime geçerseniz, size daha iyi bir hizmet verebilmekteyiz. İsteklerinizi, gelecek kişi sayısını, masa düzenini ve daha birçok detayı sizden öğreniyor ve buna göre bir planlama yapıyoruz. Aynı zamanda masa ve sandalye süslemeleriniz için bilgi alıyor ve buna göre süslemelerimizi yapıyoruz. Kına gecesi konsepti için detaylı bir süsleme isterseniz, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarından yardım alabiliyoruz. Aynı zamanda aksesuar temini konusunda da destek veren bu firmalardan aksesuar kiralayabiliyorsunuz.

Bu açık alanımızda düğün, açılışlar, sünnet düğünleri, nişan, nikah, mezuniyet törenleri ve yemekleri, kurumsal etkinlikler gibi organizasyonları rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda nikah sonrası yemekleri, yıl dönümleri, doğum günleri, bayi toplantıları ve iş yemekleri gibi özel etkinlikler için de toplantı ve davet salonlarımız ve restoran bölümümüz bulunuyor.

Biz bu fırsatları konuklarımıza haftanın her günü sabah 9’dan gece 1’e kadar kesintisiz bir şekilde sunmaktayız. Bizi tercih etmek isterseniz, yandaki formu doldurabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  İvriz Yolu 2.Km Ereğli – Konya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Yeşil Bahçe Kır Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.