Türkmenoğlu Plaza

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Selçuklu, Konya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği

Hakkında

Kına gecelerinizin için en iyi hizmeti vaat ediyoruz.

Siz de gecenizi bizimle beraber harikulade bir organizasyona dönüştürmek istemez misiniz?

Türkmenoğlu Plaza olarak kına gecelerinizde faaliyet gösterebilmek için dört farklı düğün salonumuzun kapılarını açıyoruz. Siz de bu özel günde seçiminizi bizden yana kullanabilir, en güzel saatlere ulaşabilirsiniz.

Kına geceleriniz için sunduğumuz hizmetleri sıralayalım.

Hayallerinizdeki organizasyona kavuşmanız için ilk olarak Türkmenoğlu Düğün Salonu Konya adına organizasyon sorumlumuz ile iletişim kuruyorsunuz ya da biz sizlere ulaşıyoruz.

Toplantı yapıyor, hayallerinizi anlatmanızı istiyoruz. İsteklerinizi yerine getirmek için birçok aksesuar ve düzenleme sağlıyoruz. Masanızda özel detaylara yer veriyoruz. Kına malzemelerinin teminini çözüm ortaklarımız ve organizasyon ekibimiz ile sağlıyoruz. Kına tahtı ve cibinliğinizi özenle mekanımızda yerleştiriyor. Sizin istediğiniz renklere ağırlık veriyor, hayallerinizdeki renklere göre düzenlemeler yapıyoruz.

Kına ritüellerini gerçekleştirmeniz için Türkmenoğlu Düğün Salonu olarak nedimelerinizi de unutmuyoruz. Modern ve geleneksel çizgileri birleştiriyoruz. Dilediğiniz organizasyona ulaşmak iste bu kadar kolay!

Deneyimli ve profesyonel bir ekibi gecenizi emanet edin, siz sadece eğlencenin tadını çıkarın.

Kına töreninin en eğlenceli anları şüphesiz ki dostlarınız ve ailenizle beraber piste dilediğinizce eğlenebildiğiniz anlar.

Biz de bu anları sizin için ölümsüzleştiriyor. Fotoğraf ve video ekibimizle beraber anılar hediye ediyoruz. Kına gecenizin ilk günkü heyecanını hatırlatacak bu değerli anılar, dilediğiniz gibi saklayacağınız fotoğraf karelerine ve videolara dönüşüyor.

Fotoğraf ve videolarınızda ‘iyi ki bu mekânı seçmişim’ demeniz için en güzel süslemelerimizi mekanımıza yerleştiriyoruz. Konuklarınızın masalarına konumlandırdığımız özel şamdanlar ve süslemeler ile mekanınıza farklı bir hava katıyoruz.

Özel organizasyonlar özel mekanlarda gerçekleşir, özel mekanlar ise dekorasyonuyla belli olur. Dekorasyonumuzu ve sunduğumuz hizmetleri çok beğeneceğinizin garantisini veriyor, eşsiz kına gecesi organizasyonlarına ulaşmanızı sağlıyoruz.

Hayallerinizdeki kına gecesi bir tık uzağınızda; ücretsiz fiyat teklifi al butonunda.

İletişim

Yetkili Kişi

Erdal Bey

  • Adres: Kosova mah. Ortaköy sok. no:6 Selçuklu / KONYA

Türkmenoğlu Plaza Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!