Tuna Gold Düğün Salonu ve Kongre Merkezi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Tuna Gold Düğün Salonu ve Kongre Merkezi - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Tuna Gold Düğün Salonu ve Kongre Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Tuna Gold Düğün Salonu ve Kongre Merkezi Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Tuna Gold Düğün Salonu ve Kongre Merkezi Sık Sorulan Sorular

Tuna Gold Düğün Salonu ve Kongre Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Tuna Gold Düğün Salonu ve Kongre Merkezi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Tuna Gold Düğün Salonu ve Kongre Merkezi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Tuna Gold Düğün Salonu ve Kongre Merkezi kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Tuna Gold Düğün Salonu ve Kongre Merkezi Hakkında

Kurulduğumuz yıldan beri memnuniyeti garantilediğimiz organizasyonlar gerçekleştirdik. Başarılı organizasyonlara imza atarak iyi hizmet garantisi verdik. Akıllardan çıkmayacak bir kına için pek çok hizmeti sağlıyoruz. Hep bir adım ilerisini düşünen ve uzmanlaşan organizasyon ekibimiz sayesinde kaliteli bir atmosfer yaratıyoruz. Her konsepte özel dekorasyonlar yaratıyoruz. Mutlu bir gün sağlayarak Tuna Düğün Salonu farkını hissettiriyoruz.

Düğün, kına gibi organizasyonlar konusunda tercih edilen mekanlar, çok fazla büyük organizasyon tecrübesine sahip. Bu sayede kaliteli hale geliyorlar. Biz de bu unutulmayacak günlerin merkezi olmak için özel çalışmalar yürütüyoruz. Güler yüzlü, temiz, güvenilir hizmet standartlarının da üstünde bir mekân olmaya çalışıyoruz. Her geçen gün kendimizi geliştiren yapımız sayesinde davetlerinizde büyük bir zevk almanızı istiyoruz. İşte tam olarak bu yüzden bizi tercih etmelisiniz!

Şık bir atmosfer sağlayarak gönlünüzü fethetmeye çalışıyoruz. 1000 kişilik salon kapasitemiz ile bütün ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Hatta bunu garanti ediyoruz. Mutluluğunuza bol bol gülümseme ve eğlence katıyoruz. Özel menülerimiz ve kına paketlerimiz ile kaliteli ve güvenilir bir salon olarak karşınıza çıkıyoruz. Özel ilgimiz ile farkımızı ortaya çıkarıyoruz. Kına gibi davetlerine anlam katacak harika organizasyonlar ve kaliteden ödün vermeyen yapımız sayesinde şık salonumuz ve dekorasyonumuzla sizi bekliyoruz.

Hep zirveyi hedefleyen yapımız sayesinde bugünlere kadar geldik. Dahası sizinle birlikte güzelleşecek! Hayallerinizdeki o kına için çalışıyoruz. İsteklerinizi gerçekleştirerek, memnuniyeti sağlayarak büyüyoruz. Gelin, bu özel günü paylaşalım! Bunun için eğer Konya Tuna Düğün Salonu nerede diye merak ediyorsanız yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek. Eksiksiz doldurduğunuz takdirde hemen geri dönüş sağlıyor ve kına organizasyonunuzu planlıyoruz! Farkımız, yaptığımız organizasyonlar da gizli. Bunu hissetmek için bir tık kadar uzağınızdayız!

Ekiple Tanışın

  • İşletme Müdürü

İletişim

  • Adres:

    Selim Sultan Mh. Selim Sultan Cd. No:157 Karatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Tuna Gold Düğün Salonu ve Kongre Merkezi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.