Tuna Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

1.000-2.000 kişi

Kapasite

10-30 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Karatay, Konya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Sezerhan Düğün Ve Konferans Salonu
12

Selçuklu

Sezerhan Düğün Ve Konferans Salonu

Konya’da öğrenimimi tamamladıktan sonra “Park Lokantası” adıyla 1975 yılınd...

Saltanat Düğün Sarayı
10

Selçuklu

Saltanat Düğün Sarayı

Kına organizasyonlarınız için Saltanat Düğün Sarayı Bursa’da. 3 ayrı salond...

Türkmenoğlu Plaza
15

Selçuklu

Türkmenoğlu Plaza

Kına gecelerinizin için en iyi hizmeti vaat ediyoruz. Siz de gecenizi biz...

Hakkında

Kurulduğumuz yıldan beri memnuniyeti garantilediğimiz organizasyonlar gerçekleştirdik. Başarılı organizasyonlara imza atarak iyi hizmet garantisi verdik. Akıllardan çıkmayacak bir kına için pek çok hizmeti sağlıyoruz. Hep bir adım ilerisini düşünen ve uzmanlaşan organizasyon ekibimiz sayesinde kaliteli bir atmosfer yaratıyoruz. Her konsepte özel dekorasyonlar yaratıyoruz. Mutlu bir gün sağlayarak Tuna Düğün Salonu farkını hissettiriyoruz.

Düğün, kına gibi organizasyonlar konusunda tercih edilen mekanlar, çok fazla büyük organizasyon tecrübesine sahip. Bu sayede kaliteli hale geliyorlar. Biz de bu unutulmayacak günlerin merkezi olmak için özel çalışmalar yürütüyoruz. Güler yüzlü, temiz, güvenilir hizmet standartlarının da üstünde bir mekân olmaya çalışıyoruz. Her geçen gün kendimizi geliştiren yapımız sayesinde davetlerinizde büyük bir zevk almanızı istiyoruz. İşte tam olarak bu yüzden bizi tercih etmelisiniz!

Şık bir atmosfer sağlayarak gönlünüzü fethetmeye çalışıyoruz. 1000 kişilik salon kapasitemiz ile bütün ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Hatta bunu garanti ediyoruz. Mutluluğunuza bol bol gülümseme ve eğlence katıyoruz. Özel menülerimiz ve kına paketlerimiz ile kaliteli ve güvenilir bir salon olarak karşınıza çıkıyoruz. Özel ilgimiz ile farkımızı ortaya çıkarıyoruz. Kına gibi davetlerine anlam katacak harika organizasyonlar ve kaliteden ödün vermeyen yapımız sayesinde şık salonumuz ve dekorasyonumuzla sizi bekliyoruz.

Hep zirveyi hedefleyen yapımız sayesinde bugünlere kadar geldik. Dahası sizinle birlikte güzelleşecek! Hayallerinizdeki o kına için çalışıyoruz. İsteklerinizi gerçekleştirerek, memnuniyeti sağlayarak büyüyoruz. Gelin, bu özel günü paylaşalım! Bunun için eğer Konya Tuna Düğün Salonu nerede diye merak ediyorsanız yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek. Eksiksiz doldurduğunuz takdirde hemen geri dönüş sağlıyor ve kına organizasyonunuzu planlıyoruz! Farkımız, yaptığımız organizasyonlar da gizli. Bunu hissetmek için bir tık kadar uzağınızdayız!

İletişim

Hatice Hanım

  • Adres: Selim Sultan Mh. Selim Sultan Cd. No:157 Karatay

Tuna Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.