Tuna Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Karatay, Konya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Hakkında

Kurulduğumuz yıldan beri memnuniyeti garantilediğimiz organizasyonlar gerçekleştirdik. Başarılı organizasyonlara imza atarak iyi hizmet garantisi verdik. Akıllardan çıkmayacak bir kına için pek çok hizmeti sağlıyoruz. Hep bir adım ilerisini düşünen ve uzmanlaşan organizasyon ekibimiz sayesinde kaliteli bir atmosfer yaratıyoruz. Her konsepte özel dekorasyonlar yaratıyoruz. Mutlu bir gün sağlayarak Tuna Düğün Salonu farkını hissettiriyoruz.

Düğün, kına gibi organizasyonlar konusunda tercih edilen mekanlar, çok fazla büyük organizasyon tecrübesine sahip. Bu sayede kaliteli hale geliyorlar. Biz de bu unutulmayacak günlerin merkezi olmak için özel çalışmalar yürütüyoruz. Güler yüzlü, temiz, güvenilir hizmet standartlarının da üstünde bir mekân olmaya çalışıyoruz. Her geçen gün kendimizi geliştiren yapımız sayesinde davetlerinizde büyük bir zevk almanızı istiyoruz. İşte tam olarak bu yüzden bizi tercih etmelisiniz!

Şık bir atmosfer sağlayarak gönlünüzü fethetmeye çalışıyoruz. 1000 kişilik salon kapasitemiz ile bütün ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Hatta bunu garanti ediyoruz. Mutluluğunuza bol bol gülümseme ve eğlence katıyoruz. Özel menülerimiz ve kına paketlerimiz ile kaliteli ve güvenilir bir salon olarak karşınıza çıkıyoruz. Özel ilgimiz ile farkımızı ortaya çıkarıyoruz. Kına gibi davetlerine anlam katacak harika organizasyonlar ve kaliteden ödün vermeyen yapımız sayesinde şık salonumuz ve dekorasyonumuzla sizi bekliyoruz.

Hep zirveyi hedefleyen yapımız sayesinde bugünlere kadar geldik. Dahası sizinle birlikte güzelleşecek! Hayallerinizdeki o kına için çalışıyoruz. İsteklerinizi gerçekleştirerek, memnuniyeti sağlayarak büyüyoruz. Gelin, bu özel günü paylaşalım! Bunun için eğer Konya Tuna Düğün Salonu nerede diye merak ediyorsanız yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek. Eksiksiz doldurduğunuz takdirde hemen geri dönüş sağlıyor ve kına organizasyonunuzu planlıyoruz! Farkımız, yaptığımız organizasyonlar da gizli. Bunu hissetmek için bir tık kadar uzağınızdayız!

İletişim

Hatice Koçyiğit

  • Adres: Selim Sultan Mh. Selim Sultan Cd. No:157 Karatay

Tuna Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!