Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Konya

Sezerhan Düğün Ve Konferans Salonu

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sezerhan Düğün Ve Konferans Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Sezerhan Düğün Ve Konferans Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Sezerhan Düğün Ve Konferans Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sezerhan Düğün Ve Konferans Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Sezerhan Düğün Ve Konferans Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sezerhan Düğün Ve Konferans Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına töreni

Sezerhan Düğün Ve Konferans Salonu Hakkında

Konya’da öğrenimimi tamamladıktan sonra “Park Lokantası” adıyla 1975 yılında kendi işyerimi açtım. 1985 yılında ise Konya Lokantacılar Odası başkanı seçildim. Aktif olarak devletin birçok mevkiinde görev aldım. Bu sayede devletin üst mevkiindeki kişilere yemeklerimden tanıttım. Konya mutfağını ve yemeklerini dünyaya tanıtmak adına birçok fuar ve yarışmalara katılarak ödüller aldım. 2008 yılında Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar, Şekerciler Federasyonu başkanı seçildikten sonra 2012 yılına kadar Ankara’da görev yaptım. 38 yıllık bu dolu tecrübemle hizmet sektöründe yıllarımı verdim denebilir. Daha sonra 2007 yılında bir ekiple birlikte Sezerhan Düğün Sarayı’nı açtık. İki ayrı salona sahibiz. Bunların biri 2500 metre kare ve diğeri ise 1734 metre karelik alanlara sahip. Ayrıcalıklı bir organizasyon yaşatmak için çalışıyoruz. Salon A toplam 1000 kişi kapasiteli, Salon B ise 500 kişi oturum alanlı bir salondur. Her ikisi de klimalı, jenaratörlü ve kaloriferlidir. Ayrıca 300 kişi kapasiteli ön bahçe ve 1000 araçlık bir otoparka sahibiz.

Hayallerinizdeki bir kına organizasyonu için salonlarımızı dekore ederken tüm detayları düşündük. Harika bir organizasyon olabilmesi için klasik dekorumuz ve birbirinden lezzetli menülerimiz ile hizmet veriyoruz. Tüm bunları da canlı müzik eşliğinde gerçekleştiriyorsunuz. Son derece kapsamlı bir hizmet içeriğine sahibiz. Dilediğiniz konsept ile kına organizasyonunuzun kusursuz bir şekilde olabilmesi için deneyimli bir kadroyla çalışıyoruz. Her ihtimali göz önünde bulundurarak önceden planlamasını gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden bu konuda kafanızda herhangi bir şüpheye yer vermenizi istemiyoruz.

Şu an Konya nişan kına salonları arayışındasınız. Bir liste yapıyorsunuz. Dikkat ettiğiniz noktalar ise bütçe ve konsept tabi ki. İşte tam da bu yüzden listenize bizi de ekleyin. Yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçtiğinizde farkımızı hissedeceksiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Sancak Mah. Özdeyiş Sk. No :7 Selçuklu / KONYA

 • Haritadaki Konumu

  Sezerhan Düğün Ve Konferans Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.