Sezerhan Düğün Ve Konferans Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Selçuklu, Konya

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına töreni

Hakkında

Konya’da öğrenimimi tamamladıktan sonra “Park Lokantası” adıyla 1975 yılında kendi işyerimi açtım. 1985 yılında ise Konya Lokantacılar Odası başkanı seçildim. Aktif olarak devletin birçok mevkiinde görev aldım. Bu sayede devletin üst mevkiindeki kişilere yemeklerimden tanıttım. Konya mutfağını ve yemeklerini dünyaya tanıtmak adına birçok fuar ve yarışmalara katılarak ödüller aldım. 2008 yılında Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar, Şekerciler Federasyonu başkanı seçildikten sonra 2012 yılına kadar Ankara’da görev yaptım. 38 yıllık bu dolu tecrübemle hizmet sektöründe yıllarımı verdim denebilir. Daha sonra 2007 yılında bir ekiple birlikte Sezerhan Düğün Sarayı’nı açtık. İki ayrı salona sahibiz. Bunların biri 2500 metre kare ve diğeri ise 1734 metre karelik alanlara sahip. Ayrıcalıklı bir organizasyon yaşatmak için çalışıyoruz. Salon A toplam 1000 kişi kapasiteli, Salon B ise 500 kişi oturum alanlı bir salondur. Her ikisi de klimalı, jenaratörlü ve kaloriferlidir. Ayrıca 300 kişi kapasiteli ön bahçe ve 1000 araçlık bir otoparka sahibiz.

Hayallerinizdeki bir kına organizasyonu için salonlarımızı dekore ederken tüm detayları düşündük. Harika bir organizasyon olabilmesi için klasik dekorumuz ve birbirinden lezzetli menülerimiz ile hizmet veriyoruz. Tüm bunları da canlı müzik eşliğinde gerçekleştiriyorsunuz. Son derece kapsamlı bir hizmet içeriğine sahibiz. Dilediğiniz konsept ile kına organizasyonunuzun kusursuz bir şekilde olabilmesi için deneyimli bir kadroyla çalışıyoruz. Her ihtimali göz önünde bulundurarak önceden planlamasını gerçekleştiriyoruz. Bu yüzden bu konuda kafanızda herhangi bir şüpheye yer vermenizi istemiyoruz.

Şu an Konya nişan kına salonları arayışındasınız. Bir liste yapıyorsunuz. Dikkat ettiğiniz noktalar ise bütçe ve konsept tabi ki. İşte tam da bu yüzden listenize bizi de ekleyin. Yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçtiğinizde farkımızı hissedeceksiniz.

İletişim

İsmail Sezer-Necmettin Sezer-Okan kök

  • Adres: Sancak Mah. Özdeyiş Sk. No :7 Selçuklu / KONYA

Sezerhan Düğün Ve Konferans Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!