Sarı Düğün Salonu

E-posta Gönder

Sarı Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Sarı Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  300-400

Sarı Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Sarı Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Sarı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Sarı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Sarı Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Sarı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Sarı Düğün Salonu Hakkında

Hayatınızın en önemli kararlarından birini verdiğiniz düğününüzden önce gerçekleşecek kına organizasyonunuz için kına salonu arıyorsunuz. Şimdiden sizi kutluyoruz. Bu anlar yakınlarınız ve sizin tarafınız hep hatırlanıyor. Birçok soru aklınızda var. Çünkü bu böyle bir süreç. Hem heyecanlandığınız hem de telaşlandığınız… 300 kişilik bir kapasiteyle kolonsuz, ferah bir salona sahibiz. Şık dekore edilmiş iç mekanımızla birlikte iyi ses ve müzik sistemiyle eğlenebilir, yorulduğunuz yer de gelin odasında dinlenebilirsiniz. Işık gösteriyle görsel bir şölene eşlik edebilirsiniz.

Düğün, nişan, kına gibi özel davetlerinize ev sahipliği yapmaya talibiz. Geniş alanımızda boğulmadan, terlemeden gününüzü geçiriyorsunuz. Zengin, güncel ve nostaljik müziklerle eğlencenize eğlence katabilir, tüm gün yorulana da kadar dans edebilirsiniz. Konya kına salonları olarak elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Yapmaya da devam ediyoruz. Heyecanla beklediğiniz kına organizasyonunuzda yemekli ya da yemeksiz alternatiflerimizle de hizmet veriyoruz. Bahçemizde Konya Düğün Pilavı ile bir lezzet şölenine katılabilirsiniz. Sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

Kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren ekibimizle birlikte hiçbir aksaklık yaşamadan programınızı bitiriyoruz. Güzel bir hayat geçirmek de size kalıyor. Eğer bizimle çalışmak isterseniz bir tık kadar uzağınızda hatta tam yan taraftayız. Formu doldurursanız size hemen geri dönüş yaparız. Ancak şartımız şu ki, formdaki bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Telefonla geri dönüş yapmamız takdirde sizi hem salonumuzu görmeye hem de hizmet içeriğimizin ayrıntısını görmeniz açısından bir kahve içmeye davet ediyoruz. Bunun ışığında talepleriniz ve ihtiyaçlarınızı konuşarak bir program belirliyoruz. Bu program ışığında da sizin tek yapmanız gereken misafir gibi kına organizasyonunuza gelmeniz. Hayallerinizdeki kına organizasyonunuzu paylaşmak için büyük bir heyecanla sizi bekliyoruz.

Rüya gibi bir kına organizasyonu için…

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yeni Sille Cad. Gökçedağ Sok.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sarı Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.