Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Konya

Sarı Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Sarı Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Sarı Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Sarı Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sarı Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Sarı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sarı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sarı Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sarı Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Sarı Düğün Salonu Hakkında

Hayatınızın en önemli kararlarından birini verdiğiniz düğününüzden önce gerçekleşecek kına organizasyonunuz için kına salonu arıyorsunuz. Şimdiden sizi kutluyoruz. Bu anlar yakınlarınız ve sizin tarafınız hep hatırlanıyor. Birçok soru aklınızda var. Çünkü bu böyle bir süreç. Hem heyecanlandığınız hem de telaşlandığınız… 300 kişilik bir kapasiteyle kolonsuz, ferah bir salona sahibiz. Şık dekore edilmiş iç mekanımızla birlikte iyi ses ve müzik sistemiyle eğlenebilir, yorulduğunuz yer de gelin odasında dinlenebilirsiniz. Işık gösteriyle görsel bir şölene eşlik edebilirsiniz.

Düğün, nişan, kına gibi özel davetlerinize ev sahipliği yapmaya talibiz. Geniş alanımızda boğulmadan, terlemeden gününüzü geçiriyorsunuz. Zengin, güncel ve nostaljik müziklerle eğlencenize eğlence katabilir, tüm gün yorulana da kadar dans edebilirsiniz. Konya kına salonları olarak elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Yapmaya da devam ediyoruz. Heyecanla beklediğiniz kına organizasyonunuzda yemekli ya da yemeksiz alternatiflerimizle de hizmet veriyoruz. Bahçemizde Konya Düğün Pilavı ile bir lezzet şölenine katılabilirsiniz. Sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

Kaliteli ve güler yüzlü hizmet veren ekibimizle birlikte hiçbir aksaklık yaşamadan programınızı bitiriyoruz. Güzel bir hayat geçirmek de size kalıyor. Eğer bizimle çalışmak isterseniz bir tık kadar uzağınızda hatta tam yan taraftayız. Formu doldurursanız size hemen geri dönüş yaparız. Ancak şartımız şu ki, formdaki bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Telefonla geri dönüş yapmamız takdirde sizi hem salonumuzu görmeye hem de hizmet içeriğimizin ayrıntısını görmeniz açısından bir kahve içmeye davet ediyoruz. Bunun ışığında talepleriniz ve ihtiyaçlarınızı konuşarak bir program belirliyoruz. Bu program ışığında da sizin tek yapmanız gereken misafir gibi kına organizasyonunuza gelmeniz. Hayallerinizdeki kına organizasyonunuzu paylaşmak için büyük bir heyecanla sizi bekliyoruz.

Rüya gibi bir kına organizasyonu için…

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yeni Sille Cad. Gökçedağ Sok.

 • Haritadaki Konumu

  Sarı Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.