Saltanat Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

1.000-2.000 kişi

Kapasite

10-30 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Selçuklu, Konya

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına mumu, Kına ekibi, Kına takımı, Kına süslemesi, Semazen, Zenne / oryantal, Kına tepsisi, Kına töreni, Kına müziği

Önerilen Firmalar

Türkmenoğlu Plaza
15

Selçuklu

Türkmenoğlu Plaza

Kına gecelerinizin için en iyi hizmeti vaat ediyoruz. Siz de gecenizi biz...

Sezerhan Düğün Ve Konferans Salonu
12

Selçuklu

Sezerhan Düğün Ve Konferans Salonu

Konya’da öğrenimimi tamamladıktan sonra “Park Lokantası” adıyla 1975 yılınd...

Tuna Düğün Salonu
9

Karatay

Tuna Düğün Salonu

Kurulduğumuz yıldan beri memnuniyeti garantilediğimiz organizasyonlar gerçe...

Hakkında

Kına organizasyonlarınız için Saltanat Düğün Sarayı Bursa’da. 3 ayrı salonda 3 farklı konseptle hizmet veriyoruz. Son derece profesyonel bir kadroyla üstün kalite çizgisinde çalışıyoruz.

İlk salonumuzu anlatmaya başlayalım. Salon Osmanlı, diğer salonlara göre daha geniş bir alana sahip. Büyük organizasyonlarınız için iyi bir seçenek. Duvarlarında Osmanlı Dönemi’ni yansıtan resimlerin yer aldığı bir salon. Osmanlı denildiğinde akla hemen altın sarısı rengi gelir. Bu yüzden salonumuzda oldukça altın sarısı rengini kullandık. Bir diğeri ise Salon Hanedan. Öne çıkan kısmı oldukça geniş pisti. Sütlü kahve ve krem renginin buluştuğu şık bir salon. Salon Osmanlı kadar ağır bir konsepte sahip değil. Fakat çok da şatafatlı dekorasyon sevmeyenler için iyi bir seçenek. Son salonumuz ise daha çok kına organizasyonları için kullandığımız Salon Şehzade. Daha küçük bir salon olduğundan butik organizasyonlara yönelik. Açık pembe masa örtüsü ve tiffany modelde beyaz sandalyelerin buluştuğu bir yer. Diğer salonlarımıza göre, daha sade ve küçük. Fakat hangisini seçerseniz seçin emin olun aynı hizmet kalitesini her birinde görüyorsunuz.

Kına organizasyonları için özel olarak çalışıyoruz. Ekibinden kına tahtına kına tepsisinden kına masasına kadar en ufak ayrıntıyı dikkate alarak çalışıyoruz. Bir organizasyon firması detaycılığında iyi bir kına gecesi ortaya çıkarmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Şu zamana kadar birçok çiftin mutluluğuna şahit olduğumuzdan bizi olduğumuz noktalardan ileriye götüren bu oldu. Yenilenmemizi ve kendimizi geliştirmemizi teşvik etti. Çünkü memnuniyeti daha fazla sağlama güdüsüyle fazlası için çabaladık. Hala da çabalıyoruz. Konya kına gecesi salonları arayışında olanlar için hep daha iyisi daha güzelini karşılarına çıkarmak için çalıştık.

Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız tek yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek.

  • Adres: Yazır Mah. Sayılan Sok. No:11(Yeni Otogar Arkası) Selçuklu

Saltanat Düğün Sarayı Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.