Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Konya

Rüya Garden Düğün Sarayı

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Rüya Garden Düğün Sarayı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Rüya Garden Düğün Sarayı Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Rüya Garden Düğün Sarayı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Rüya Garden Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Rüya Garden Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Rüya Garden Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Rüya Garden Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Rüya Garden Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Rüya Garden Düğün Sarayı Hakkında

Kına gecenizi unutamayacağınız bir ortamda, kaliteli hizmetle yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Biz her çiftimizin ve konuklarımızın bizden mutlu ayrılması için çalışıyoruz. Rüya Garden Düğün Sarayı Seydişehir/Konya olarak hayallerinizdeki kına gecenizi yaşatmak için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Yılların verdiği tecrübemizle size en iyi hizmeti vermek için gönüllüyüz.

Bahçemizde 1500 kişilik misafir ağırlama kapasitemiz bulunuyor. Deneyimli personelimizle size profesyonel bir hizmet vermek için aralıksız çalışıyoruz. Kına gecenizi planlarken her aşamada sizin fikrinizi alıyoruz. Masa ve sandalyelerimize istediğiniz renk ve şekilde süslemeler yapıyoruz. Kına geceleriniz için genelde kırmızı rengi kullanıyoruz. Misafirlerinizin ve sizin giriş yolunuzu da özenle hazırlıyoruz.


Yemekli davetleriniz için tecrübeli aşçılarımızın hazırladığı ev tadındaki yemek seçeneklerini misafirlerinize deneyimli servis elemanlarımızla sunuyoruz. Kına gecemde yemek servisi olmasın derseniz ise kuru yemiş ve içecek ikramlarımızla misafirlerinizi ağırlıyoruz.


Kına gecenize özel anlaştığımız organizasyon firması aracılığıyla size; davul şov, dilek feneri, hint kınası, kına ekibi, kına müziği, bindallı, kına tahtı hizmeti sunabiliyoruz. Ayrıca yer volkanı gösterisi, dj, canlı müzik ve piyanist hizmeti, anlaşmalı stüdyoya ait fotoğraf ve video çekimleri, ücretsiz otopark, takı sandığı, havai fişek gösterisi, ekstra balon süslemesi yapabiliyoruz.Sizin için özel olarak hazırladığımız havuz üzerindeki pist alanımızda sevdiklerinizle birlikte eğlenmenin tanıdı özgürce çıkarabileceksiniz. Canlı müzik dışında ilk dansınızdan başlayarak kına gecenizin son dakikasına kadar çalacak bütün şarkıların listesini beraber yapıyoruz.Bahçemizde kına dışında düğün, nişan, sünnet, balo, mezuniyet ve kokteyl gibi etkinliler düzenleyebiliyor, organizasyonlarınızda yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.


Siz de diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konya’da kına gecesi mekânları arasında fark yaratacak özelliklerimizle, bu özel gününüzde size ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Karakavak Mahallesi 42370 Seydişehir

 • Haritadaki Konumu

  Rüya Garden Düğün Sarayı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.