Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Konya

Pamuk Prenses Düğün Salonları

0850 532 27 76
Mesaj Gönder
 • Kapasite
  100 - 3000 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Süslemesi modern ve ihtişamlı.
 • Yüksek tavanı sayesinde ferah.
 • Büyük dans pistine sahip.
 • Geniş kapasiteli otoparkı var.
 • Kolay ulaşılabilir konumda.
 • Kına ekibi var.
 • Gelin kaftanı veriyor.
 • Kına takımı-aksesuarı veriyor.

Pamuk Prenses Düğün Salonları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 TL'den az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
40.000 - 60.000 TL

Pamuk Prenses Düğün Salonları Kapasite

Pamuk Prenses Düğün Salonları - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Pamuk Prenses Düğün Salonları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 3000
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 1000

Pamuk Prenses Salon 2
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 1000
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 400

Pamuk Prenses Düğün Salonları Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Pamuk Prenses Düğün Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Pamuk Prenses Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Pamuk Prenses Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Pamuk Prenses Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Pamuk Prenses Düğün Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Pamuk Prenses Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Pamuk Prenses Düğün Salonları kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Pamuk Prenses Düğün Salonları kına ve bekarlığa vedanız için ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, masalar arası geniş mesafe aralığı, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, düzenli havalandırma, kullan-at malzeme ile servis imkanı, mekan girişinde ateş ölçümü, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi ve her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi hizmeti sunmaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Pamuk Prenses Düğün Salonları Hakkında

14 yıllık hizmet sektörü tecrübelerimizi 2019 yılında düğün salonumuzu faaliyete geçirerek Konya kına gecesi yerleri arasında devam ettirmeye karar verdik. İlk hedefimiz elbette salonumuzda kaliteli organizasyonlar gerçekleştirerek davetlilerimizin aklında yer edinmek. 1000 metrekarelik alanımızın konseptiyle dikkat çektiğini ve beğeni kazandığını söyleyebiliriz. Çiftlerimizi ve konuklarını şık salonumuzda ağırlamak, mutluluklarına ortak olmaktan memnuniyet duyarız.

Davet Alanları

Davetli listemin sonu gelmiyor diyen çiftlerimize güzel bir haberimiz var. Konya Selçuklu Pamuk Prenses Düğün Salonu 3000 kişi kapasiteli geniş salonunda kına gecenize ev sahipliği yapmak için sabırsızlanıyor. Kolonsuz salonumuz hem etrafınızı hem de büyük pistimizi net ve engelsiz şekilde görmenize fırsat veriyor. Kapalı alanımızın iki ucunda da bulunan terasımız konforlu başka bir ortamdan yaratmasından dolayı sevilen özelliklerimizden.

Dekorasyon

Salonumuzun gold rengin hakim olduğu dizaynına kına gecelerinizde sahnemizi tasarlarken kullandığımız kırmızı siyah da eşlik ediyor. Kına tahtımız ve kırmızı siyah perdelerle taçlandırılan köşe hazırlıyoruz. Gold tiffany sandalyelerimiz beyaz yuvarlak masalarımızla alan düzenlememizi yapıyoruz. Sandalyelerimiz küçük çiçeklerin kondurulduğu tüllerle süsleniyor. Masalarımızda gold runnerlar ve şamdanlarımız yer alıyor. Salonumuza gösteriş katan avizelerimiz dekorasyonumuzda göze çarpan aksesuarlardan.

Hizmetler

Organizasyon sorumlularımız kına geceniz için kına tepsisi, mumu, kına takımı, süsleme için gerekli dekoratif ürünler gibi bütün gereçlerin teminini sağlıyor. Kına gecelerinin simgesi haline gelen bindallı ve kaftanları salonumuzda bulabilirsiniz. Birkaç farklı kıyafet giyeceğiniz bu gecede hazırlık odamızın çiftlerimize yararı dokunacağı şühesiz. Kına müziklerinden oluşan çalma listemiz ve dans ekiplerimiz gecenize renk katacak. 500 araçlık otoparkımız ve vale hizmetimizle park konusundaki endişelerinize çözüm getiriyoruz.

Pamuk Prenses Düğün Salonu Konya geniş lüks salonunda eksiksiz bir kına organizasyonu için çiftlerimizi doyasıya eğlenmeye davet ediyor. Konforlu bir ortamda hafızalara kazınacak bir kına gecesi yaşatmak için açılır kapanır tavana kadar tüm detayları hayata geçiriyoruz. Siz de gülerek hatırlayacağınız bir davetin içinde olmak istiyorsanız ayrıntılı bilgi ve fiyatlar hakkında merak ettiklerinize yanıt almak için telefon numaralarımız üzerinden bize ulaşabilir veya yan tarafta bulunan formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0850 532 27 76
 • Adres:

  Şeyhşamil Mah. Eminönü Cad. Selçuklupark İş Merkezi 1. Kat / Konya

 • Haritadaki Konumu

  Pamuk Prenses Düğün Salonları Yol Haritası

Pamuk Prenses Düğün Salonları Düğün Yorumları (2)

Merve & Mert

Düğün Tarihi: 03.11.2023

burda kına gecem oldu çok memenun kaldık herşey için çok teşekkür ederim

Nurten & Zeki

Düğün Tarihi: 07.10.2023

.After party çok güzel oldu ama fazla sıcak. Güzel bir klima sistemi olabilir. Şarkı seçimleri müthiş hele kalpli pastalarina bayıldımmm

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.