Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Konya

Öncü Sosyal Tesisleri

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Öncü Sosyal Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Öncü Sosyal Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Öncü Sosyal Tesisleri Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Öncü Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Öncü Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Öncü Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Öncü Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Öncü Sosyal Tesisleri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Öncü Sosyal Tesisleri kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Davul show

Öncü Sosyal Tesisleri Hakkında

Özgün dekorasyonu ile dikkatleri üzerine çeken Öncü Sosyal Tesisleri Konya, Meram kına mekanları arasında hizmete devam ediyor. Modern bir bakış açısıyla faaliyet gösteren mekan, hizmet ve kalitede sağladığı süreklilik ile çiftleri bekliyor. Kendini her gün yenileyen dinamik bir salon olan Öncü Sosyal Tesisleri, ‘’Burada her şey hayallerinizdeki gibi…’’ sloganıyla kına gecelerine ev sahipliği yapıyor.

Davet Alanları

Kalitenin her zaman detaylarda gizli olduğunu düşünen mekan, farklı bir bakış açısı ile kına gecelerini açık havada düzenleme imkanı sunuyor. Böylece davetlileriniz ve siz daha rahat hareket etme imkanına sahip oluyorsunuz. Havuz başı ortamıyla dikkat çeken davet alanında, 200 ila 875 kişiyi misafir edebilirsiniz. Çim zeminle hizmet veren alanda, sahne mekanın üstü kapalı kısmında yer alıyor.

Dekorasyon

Öncü Sosyal Tesisleri Meram doğal güzelliklerle çevrili bir kına gecesi imkanı sunuyor. Özel ışıklandırmaların güzelleştirdiği mekanda dekorasyon, seçtiğiniz konsepte uygun olarak hazırlanıyor. Yuvarlak masalar seçilen renklerde giydirilirken gold renkli suplalar, şamdanlar ve çiçek süslemeleri de masaların şıklığına şıklık katıyor. Sandalyeler de masalarla uyumlu şekilde kumaşlarla giydiriliyor. Gelin yolu ise çiçekli orta boy sütunlarla hazırlanıyor.

Hizmetler

Mekan, kına gecenizin unutulmaz geçmesi için sis makinesi ve konfeti gibi imkanlarla geceyi süslüyor. Yemekli veya yemeksiz kına gecesi alternatifleri sunan Öncü Sosyal Tesisleri, her detayı ince ince düşünüyor. Böylece gelin adayları kına gecelerini ya da bekarlığa veda partilerini gönül rahatlığı içinde, keyifli bir şekilde geçirebiliyor. Kapıda karşılama ve yolcu etme gibi hizmetler de burada sizi bekliyor.

Yiyecek / İçecek

Konya Meram kına salonları arasında yer alan Öncü Sosyal Tesisleri yemekli düğünlerde saat 23.30’a kadar servise devam ediyor. Mekanda yemek menüleri çiftlerle önceden konuşuluyor ve karara bağlanıyor. Öncü Sosyal Tesisleri, çocuklara özel menüler de hazırlıyor. Bununla beraber vejetaryen menüler de tesiste hazırlanabiliyor. Bunlara ek olarak mekanda alkol servisi bulunmuyor.

Kapalı kına gecesi mekanlarının yanında ‘’kır kınası’’ konsepti ile farkını ortaya koyan Öncü Sosyal Tesisleri, yeşillikler arasında bir kına gecesi olanağı sağlıyor. Şehir merkezinde yer alan mekan, kolay ulaşım imkanı ile çiftlerden tam puan alıyor. Siz de kına gecenizi burada düzenlemek isterseniz Öncü Sosyal Tesisleri ile iletişime geçebilir, kına ve bekarlığa veda partisi fiyatları için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formundan yararlanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Halkla İlişkiler

İletişim

 • Adres:

  Meram Yaka Cad. Aşkan Mah. No:127

 • Haritadaki Konumu

  Öncü Sosyal Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.