Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Konya

Nil Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Nil Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Nil Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Nil Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Nil Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Nil Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Nil Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Nil Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Nil Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Nil Düğün Salonu Hakkında

Kına geceleri; gelin adaylarının stres atacağı, arkadaşlarıyla eğlenebildiği geceler. Düğün törenini organize ederken yorulan gelin hanım için tüm ayrıntıları düşünüyoruz. Gecenizi organize etme görevini üstlenen Nil Düğün Salonu ekibiyiz. Bizimle gerçekleştireceğiniz gece için çok heyecanlıyız.

Kına gecenizde sizi neler bekliyor? Hemen anlatalım.

Konya Ereğli mevkiinde kolay ulaşım sağlayacağız düğün salonumuza kendi aracınız ya da toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsiniz. Özenle hazırladığımız mekân girişimizden adım attığınız anda güler yüzlü karşılama ekibimiz içeriye buyur ediyorlar sizi ve misafirlerinizi. Kapıda sunduğumuz ikramlarımızı hijyen ve gıda koşullarına uygun olarak hazırlanıyor ve ikram tepsisinde yerini alıyor.

Davetlilerinizi önceden belirlediğimiz oturma planı doğrultusunda yerlerine davet ettikten sonra davet menülerini masalara ulaştırıyoruz. Yemekli olarak düzenlemek istediğiniz kına geceleri için; ana yemek, ara sıcak, kuruyemiş ve pasta ikramımız bulunuyor. Yemeksiz bir kına gecesi töreni düzenliyorsak da masalarda atıştırmalıklarımız yer alıyor. Üstelik bu lezzetleri özel sunum tabaklarında sunuyoruz.

Kına geceniz için gerekli olan tüm malzemelerin teminini Nil Düğün Salonu Ereğli ekibi olarak sağlıyoruz. Çözüm ortaklarımızın da destek verdiği organizasyon planını tabii ki isteklerine göre düzenliyoruz. Hayallerinizi gerçekleştireceğimiz kına gecenizde aklınızda bir konsept varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Dilerseniz de biz konsept önerilerinde bulunabiliriz. Günümüzde gelin adayları Osmanlı, Roman, Hint ve prenses olmak üzere farklı konseptlerde kına geceleri düzenliyorlar. Siz de daha önce düzenlediğimiz kına gecesi organizasyonlarına göz atarak size uygun olan konsepti seçebilirsiniz.

Bizi Konya kına salonlarından ayıran en önemli özelliğimiz; iletişim gücümüz. Gelin adayları ile organizasyon öncesinden başlayarak bitimine kadar irtibatta oluyor, isteklerini gerçekleştirebilmek adına her konu hakkında fikrini öğreniyoruz. Siz de bu hizmetleri sunan kına salonu ile çalışmak ister misiniz?

Cevabınız evet ise sayfa üzerinde yer alan formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilir, hayal ettiğiniz geceye kavuşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yazır Mahallesi, Ulusal Sk. No:117, 42250 Selçuklu/Konya

 • Haritadaki Konumu

  Nil Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.