Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Konya

Nazar Düğün Sarayı

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Nazar Düğün Sarayı

Nazar Düğün Sarayı Hakkında

Geleneksel bir kına gecesi mi düzenlemek istiyorsunuz? Yoksa Osmanlı esintilerinin yer aldığı konsept bir kına gecesi mi?

Her anı özel kılmak için çalışan Nazar Düğün Salonu, Konya’da kına salonu arayışında olanlara hizmet vermek için hazır. Yıllardır özel günlere eşlik eden salonumuzda profesyonel ekibimizle beraber çalışıyor, organizasyon sorumlumuzun da desteği ile gecelerinizi tasarlıyoruz. Hatta size özel konseptler sunuyoruz. Organizasyon firmalarıyla da çalışabiliyorsunuz.

Hazırlıklara ilk olarak kına köşesini tasarlamak ile başlıyoruz. Bu alanda kırmızı kına tahtına ve kına cibinliğine yer veriyoruz. Nedime minderleri de kına tahtının çevresine yerleşiyor. Böylece şık bir merasim için ilk adımı atmış oluyoruz. Kına sehpası adı verilen masa üzerine gerekli malzemeleri konumlandırıyoruz. Kına mumu, kına, kına sepeti, kına tepsisi, kına el gülü, kına örtüsü, tüller, hediyelikler ve daha fazlası masada sizi bekliyor!

Elbette konuklarınızın rahatının sağlamak için masa ve sandalyelerimizi özenle hazırlıyoruz. Dikdörtgen masa ve sandalyeleri kırmızı ve beyaz renklere sahip örtülerle süslüyor, şık ve nezih mekânımızda davetlilerinizle beraber keyifli zaman geçirin diye çalışıyoruz.

Kına gecenizde yemekli ve yemeksiz menülerde hazırlayabiliyoruz. Mutfağımızda hazırladığımız lezzetler kreatif sunumlar eşliğinde masalarınıza ulaşıyor. Kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Üstelik kına gecesi paketleri oluşturuyor, ekstra hizmetler almak isterseniz de paketlerin içeriğini de değiştirebiliyorsunuz.

Genel anlamda paket içeriğimizde neler var?
-Pasta,
-Orkestra,
-Sinevizyon,
-Canlı yayın,
-Fotoğraf ve video,
-Takı odası,
-Gelin odası,
-Aydınlatma sistemleri,
-Mekân giydirme hizmetimizle gecenizi güzelleştiriyoruz.

Eğer siz de kına salonu arayışı içindeyseniz; ideal karar Nazar Düğün Salonu Ereğli olacak!

Yapmanız gereken sayfa üzerinde yer alan ücretsiz teklifi seçeneğine tıklamak ve iletişim formunu eksiksiz doldurmak. Böylece isteklerinizi dile getirebilir, sağladığımız hizmetler hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Nazar Düğün Sarayı Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Nazar Düğün Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

Nazar Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Nazar Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Nazar Düğün Sarayı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Nazar Düğün Sarayı kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına ekibi

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.