Muko Muko Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Muko Muko Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Muko Muko Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Muko Muko Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Muko Muko Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Muko Muko Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Muko Muko Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Muko Muko Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Muko Muko Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına töreni

Muko Muko Düğün Salonu Hakkında

47 yıldır sektörün içinde yer alıyoruz. Bu tecrübeyi tek bir noktada birleştirmek adına 2006 yılında Muko Muko Düğün Salonu Beyşehir’de kuruldu. “Özel anlarınızı tecrübesizliklere kurban etmeyin.”

Profesyonel organizasyonlara imza atarak kına gecenizi harika anılarla geçirmenizi istiyoruz. Yılların verdiği büyük tecrübe sayesinde de ne gerekiyorsa yapıyoruz. Biraz salonumuzdan bahsedecek olursa bir kafeteryası var. Dilerseniz 25 kişilik küçük özel organizasyonlarınız için bu alanımızı size kapatıyoruz. “Yarı servis” anlayışıyla kendinizi aile sıcaklığında bir ortamda buluyorsunuz. İsteğiniz gibi süslemeler yaparak kendinize bir tema oluşturabilirsiniz. Örneğin bir doğum günü için balonlarla değişik dekorasyonlar yapabiliyorsunuz. Eşine az rastlanır kutlamalarınızı gerçekleştiriyorsunuz. Diğerleri ise 1000 kişilik kapalı, 758 kişilik açık alanımız. Hem kır da hem de salon da kına şansı veriyoruz. Hızlı servisimizle asla gecikme yaşamadan kına organizasyonunuzu geçiriyorsunuz. Yemekli bir davet düşünüyorsanız kişiye özel porselen tabakta servis yapıyoruz. Güler yüzlü profesyonel kadromuz bu kısımda eşlik ediyor. Konuklarınızı kendi misafirimiz gibi kabul ediyoruz. Çok rahat bir oturma düzeniyle masalar arasında sıkışıklık yaşamıyorsunuz. En önemli hizmetlerimizden biri ise profesyonel organizasyon. Uzun yıllar hizmet sektöründeki tecrübemiz sayesinde hayallerinizdeki organizasyonlar amacıyla dekorasyon konusunda profesyonel bir hizmet veriyoruz. Kına organizasyonların için o sıkıcı detaylarla ilgilenmenize gerek kalmıyor. Çünkü hepsi için biz varız! Bunun dışında sağlıklı ve lezzetli yiyecekler konusuna gelelim. “Yemediğimiz hiçbir şeyi yedirmeyiz” diyerek sağlığınızı önemsiyoruz. Taze ürünler kullanarak usta ellerden çıkan lezzetleri sizinle buluşturuyoruz. Kişiye özel hizmetimiz konusunda toplu yemek organizasyonları ve özel günlerde her zaman hizmet çıtamızı yükselterek devam ediyoruz. Muko Muko adıyla yaptığınız her organizasyonda farkımızı hissediyorsunuz. Beyşehir’de hatta Konya’daki misafirlerimizi harika kına organizasyonları için bekliyoruz.

Konya’da kına salonları arayışındaysanız ve bizimle iletişime geçmek istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu doldurmak! Eksiksiz doldurduğunuz takdirde hemen size geri dönüş sağlıyoruz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Yeni Mahalle Ali Akkanat Bulvarı No: 131

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Muko Muko Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.