Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Konya

Kurtlar Vadisi Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kurtlar Vadisi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Kurtlar Vadisi Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Kurtlar Vadisi Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kurtlar Vadisi Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kurtlar Vadisi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kurtlar Vadisi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kurtlar Vadisi Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kurtlar Vadisi Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Kurtlar Vadisi Düğün Salonu Hakkında

Unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu tasarlamak isterseniz Kurtlar Vadisi Düğün Salonu Konya’da sizin de tercihiniz olacak!

Geleneksel bir davet tasarlama şansı sunduğumuz çiftlerimize özel anlar yaşayacakları bir atmosfer sunuyoruz. Konuklarınız ile beraber geçireceğiniz kına gecesi davetlerinizde bolca eğlence vaat ediyoruz! Organizasyon sorumlumuz bu yüzden planlamalar yaparak istekleriniz dahilinde hazırlıkları başlatıyor. Size ise bizimle çalışmanın avantajlarını yaşamak kalıyor…

Davetlileriniz için masa hazırlıklarına önem veriyoruz! Hem konseptinize uygun renkler tercih etmeye özen gösteriyoruz hem de şık bir ortam yaratmaya. Bu yüzden genel olarak beyaz masa ve sandalye giydirmeleri yapıyoruz. Renkli sandalye ve masa süslemeleri için uyumlu örtüler de kullanarak şıklığı uyum ile sağlıyoruz. Masa çiçekleri ve farklı aksesuarlar da kullanıyoruz.

Kına merasimleriniz için özel bir köşe de istemez misiniz? Kına tahtı ve kına cibinliği ile tasalanan bir alan yaratabiliyoruz! Üstelik kendinizi prenses gibi hissedeceğiniz bir alan olması için etrafınıza; nedime minderleri, kına sehpası ve tepsisi de sıralıyoruz. Her detayın birbirinin takımı olduğu alanda davul ve tef süslemeleri de tercih edilebiliyor. Bu sayede kına ritüelleri gerçekleşirken ihtiyacınız olanlar bir arada oluyor. Siz de töreni başlatmak için hazır olduğunuzda müzik gruplarımız eğlenceyi başlatıyor. Geniş repertuarları ve geleneksel kına müzikleri ile isterseniz farklı etnik kültürlerin esintilerini de yaşayacağınız bir gece düzenleyebiliyorlar!

Konuklarınıza sunulmak üzere ikram menüler de hazırlamayı unutmuyoruz. Kına paketleri olarak sunumunu gerçekleştirdiğimiz hizmetler dahilinde farklı menüler de bulunuyor. İkram ve atıştırmalıklar masalarınızda, karşılama töreninde ve organizasyon arasında konuklarınıza servis ediliyor.

Bizimle birlikte söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonlarınızı düzenlemek için yapmanız gereken ise Kurtlar Vadisi Düğün Salonu iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamak.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Ekmek Koçu Mah. Koç Beyaz Cad. No: 77 Meram/ Konya

 • Haritadaki Konumu

  Kurtlar Vadisi Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.