Hotel Balıkçılar

E-posta Gönder

Hotel Balıkçılar Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

Hotel Balıkçılar Kapasite

 • Kapasite

  200-300

Hotel Balıkçılar Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Hotel Balıkçılar Sıkça Sorulan Sorular

 • Hotel Balıkçılar kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Hotel Balıkçılar kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Hotel Balıkçılar kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Hotel Balıkçılar kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Hotel Balıkçılar kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına töreni

Hotel Balıkçılar Hakkında

Otelde kına bekarlığa vedaya hazır mısınız? Türkiye’nin Konya’sında profesyonel bir hizmetle ve geleneksel Türk misafirperverliğini sunduğumuz otelimiz, Mevlana Türbesinin tam karşısında yer alıyor. Otogara 8 km, havaalanına 12 km mesafede. Toplam da 102 yatak kapasiteli olup 51 standart odası ve 3 süit odası var. Bütün odalarımızda özel banyo direkt telefon, uygu sistemli televizyon gibi bir otel içerisinde bulunması gereken her şey mevcut.

650 kişi kapasiteli 3 adet toplantı salonumuz var. Bu tarz davetlere özel tepegöz, perde, beyaz tahta, slide projektör gibi bir toplantı için olması gereken her ekipman mevcut. Ayrıca 200 kişilik ayrı ayrı kapalı ve açık olmak üzere toplam da 400 kişi ağırlayabilen bir restorana sahibiz. Her damak tadına hitap eden restoranımız da A’La carte hizmet de veriliyor. Zengin dünya mutfaklarından da benzersiz tatlar sunduğumuz otelimizde özel tatları buluyorsunuz.

Balo salonumuz 250 kişilik ve geniş bir piste sahip. Özel gün ve davetlerinizi paylaşmak için sizi bekliyor. Eğer yemekli bir kına daveti düşünüyorsanız son derece profesyonel bir servis ekibiyle hizmet veriyor, usta ellerden çıkan lezzetlerle buluşuyorsunuz. Bir otel profesyonelliğinde olduğumuz için arayışta olduğunuz kına geceniz açısında hiçbir endişeye yer vermiyoruz. Bir organizasyon şirketi tutmanız dahilinde kına bekarlığa vedanızı otelimizde gerçekleştirebilir, tadını çıkara çıkara eğlenebilirsiniz. Kına organizasyonlarınız için her ayrıntıyı önemsiyoruz. Hem kalite hem lezzeti bir arada bularak gün sonunda mutlu bir şekilde ayrılıyorsunuz.

Böyle bir kına organizasyon fiyat listesi ve hizmet içeriğimizin ayrıntısını öğrenmek istiyorsunuz. Hatta gelip otelimizi ziyaret etmek, balo salonumuzu görmek istiyorsunuz. Merak etmeyin.

Yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçtikten sonra salonumuzu da otelimizi de görmeniz için zaten biz sizi davet ediyoruz. Yüz yüze konuşarak aldığımız kararlar doğrultusunda hayalinizdeki otel kınasını gerçekleştiriyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Mevlana Karşısı No:2 Karatay/Konya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hotel Balıkçılar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.