Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Konya

Gherdan Gold Otel

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gherdan Gold Otel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Gherdan Gold Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Gherdan Gold Otel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Gherdan Gold Otel Sıkça Sorulan Sorular

Gherdan Gold Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Gherdan Gold Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Gherdan Gold Otel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Gherdan Gold Otel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Gherdan Gold Otel kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına töreni

Gherdan Gold Otel Hakkında

1978 yılında inşaat sektörüne adım attıktan sonra emin adımlarla ilerledik. Birçok alışveriş, iş merkezi, spor tesisleri, otel ve konut yaptık. Konya’ya değişik mimarilerde modellerle yapılar inşa ettik. Yaklaşık 28 yıllık iş tecrübemiz sayesinde bu günlere kadar geldik.

2010 yılı itibariyle büyüyen şehrimizde bir aile şirketi kurduk. “Kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak” misyonuyla değişime ve gelişime açık bir firma olarak, köklü geçmişimizden aldığımız odaklanma ile Gherdan Gold Otel adıyla bir tesis kurduk. Yeni hikayeler yazmak için otelimiz değerli misafirlerini bekliyor. Tamamen Konya’nın imajına uygun tasarladığımız binamızda hem konaklama hem de davetleriniz için iyi bir seçenek olmaya çalışıyoruz. 90 oda, 214 yatak kapasiteli otelimizde standardın dışında dakikalar geçirmek isteyen misafirlerimizi bekliyoruz. Her odamızda VIP ofis mevcut. İş amaçlı gelenler için oldukça iyi bir alternatif haline geldik.

Bünyemizde yer alan lüks restoranımız sayesinde, davetlerinizde harika lezzetlerle bir araya geliyorsunuz. Üstelik sunumları da oldukça göz doyurucu. Hem lezzet hem de görsel olarak sizi tatmin edecek bir menüye sahibiz. Usta aşçılarımız hijyenik bir mutfakta sizin için bu yemekleri hazırlıyor. 50, 200 ve 300 kişilik göz kamaştıran modern tasarımlar sahip salonlarımızda toplantı, düğün, nişan, kına, sünnet, mezuniyet gibi organizasyonlarınızı gerçekleştiriyorsunuz. Kusursuz ve profesyonel kına organizasyonları için de çalışıyoruz. Bu tür organizasyonlar evliliğe adım atmadan önce gerçekleştirdiğiniz davetler. Oldukça özel ve eğlenceli. Biz de bunu sağlamak için kına tahtından süslemesine kadar her ayrıntıyı sizin için düşünüyoruz. Böylece kına organizasyonunuz sonrası oldukça memnun tavırlarla otelimizden ayrılıyorsunuz.

Görüyoruz ki Konya nişan kına salonları arayışındasınız. Bunun için kendinize salon listesi oluşturuyorsunuz. Seçeneklerinizi değerlendiriyorsunuz. Bizi de bu alternatiflerin arasına koymalısın. Bunun için öncesinde bizimle yandaki formu ücretsiz doldurarak iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Kosova Mh. Bende Sk. 12/1 Selçuklu

 • Haritadaki Konumu

  Gherdan Gold Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.