Er-Me-Er Kır Düğün Bahçesi Ereğli

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Er-Me-Er Kır Düğün Bahçesi Ereğli - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Er-Me-Er Kır Düğün Bahçesi Ereğli Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Er-Me-Er Kır Düğün Bahçesi Ereğli Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Er-Me-Er Kır Düğün Bahçesi Ereğli Sık Sorulan Sorular

Er-Me-Er Kır Düğün Bahçesi Ereğli kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Er-Me-Er Kır Düğün Bahçesi Ereğli kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Er-Me-Er Kır Düğün Bahçesi Ereğli kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Er-Me-Er Kır Düğün Bahçesi Ereğli kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Er-Me-Er Kır Düğün Bahçesi Ereğli kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Er-Me-Er Kır Düğün Bahçesi Ereğli kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, masalar arası geniş mesafe aralığı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, kullan-at malzeme ile servis imkanı, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi ve düzenli havalandırma hizmeti sunmaktadır.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Er-Me-Er Kır Düğün Bahçesi Ereğli Hakkında

Mutluluğa adım attığınız en özel gün için yıllardır çalışıyoruz. Amacımız hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek. Ereğli’de şu zamana kadar birçok çifti ağırladık. Her birinden aldığımız olumlu geri dönüşler sayesinde işimize daha da bağlandık. Başarımı katladık ve büyüdük. Tüm bunları yaparken estetik kaygılar güderek hizmet verdik.

Hayatınız bu özel gününü, rüya gibi geçirmenizi istiyoruz. Bunun için de uzman bir kadroyla çalışıyoruz. Hizmetlerimizi sayacak olursak, düğünden nişana kınadan konferans ve dernek yemeklerine kadar çalışıyoruz. Toplu organizasyonlarınız için gözü kapalı güvenebileceğiniz bir mekanız. Biraz da salonlarımızdan bahsedelim. 700 kişili kapalı bir salona sahibiz. Son derece ferah olmakla birlikte kolonsuzdur. Diğeri, geniş alana sahip olan kır düğünü konsepti yarattığımız yerimiz. Kırın için de doğanın göbeğinde bir düğün organizasyonu geçirmek isteyenlere iyi bir alternatif sunuyoruz. Ben teras da manzaraya karşı bir düğün yapmak istiyorum diyorsanız da bu isteğinize de cevap veriyoruz. Geniş bir terasımız mevcut. Aynı hizmeti de bu alanımızda da veriyoruz. Ama sizin için en önemlisini sona bıraktık. Kırmızının ağırlıklı olduğu kına-nişan salonumuz. Kına törenleriniz için özel dekore ettiğimiz salonumuzda hayalinizdeki gibi gece geçiriyorsunuz. Genç, dinamik, güler yüzlü ve çalışkan ekibimiz bir düş sahnesini gerçeğe dönüştürüyor. İşimizi severek yapıyor ve mutlu anlarınızda yanınızda olmayı istiyoruz. Bundan gurur duyuyoruz. Unutmayın ki, sektörde yıllardır var olduğumuz için profesyonelliğimiz konusunda oldukça tecrübeliyiz. Yenilikçi ve modern anlayışımız sayesinde de desteğe hazırız. Salonlarımıza ait 300 araçlık otoparkımız var. Bu yüzden misafirleriniz rahatça park yeri buluyor.

Kaliteli hizmeti hedefleyerek çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlke edindiğimiz profesyonellik çizgisinde çalışan uzman kadromuz ile faaliyet gösteriyoruz. Havai fişek gösterisi dahil birçok içeriğe de sahibiz. Tek istediğimiz bize karşı açık olmanız. Ne istediğinizi rahatça söylemeniz. Konya Ereğli kına organizasyonu konusunda başarılı bir mekân arıyorsanız, yandaki formu ücretsiz olarak doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletmeci

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  15 Temmuz Şehitler Cd. Tren İstasyonu Yanı Konya/Ereğli

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Er-Me-Er Kır Düğün Bahçesi Ereğli Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.