Emin Usta Düğün Salonu

E-posta Gönder

Emin Usta Düğün Salonu Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Emin Usta Düğün Salonu Kapasite

 • Kapasite

  400-500

Emin Usta Düğün Salonu Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Emin Usta Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

 • Emin Usta Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Emin Usta Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Emin Usta Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Emin Usta Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Emin Usta Düğün Salonu Hakkında

Emin Usta Düğün Salonu olarak her yıl sayısız çiftin mutluluğuna ortak oluyoruz.

Düğün organizasyonlarınızda ve özel gecelerinizde sunduğumuz fırsatlarla Konya kına salonları arasından sıyrılarak davetlilerinizden tam not alıyoruz. Profesyonel hizmet, uzman kadro ve benzersiz bir kına gecesi deneyimi yaşatıyoruz. Tüm hazırlıklarınızı kolayca tamamlıyoruz. Size kalan davetlilerinizle ilgilenmek ve eğlenmek! Zaten yorucu ve stresli olan düğün hazırlıkları ile uğraşıyorsunuz. Gelin adayları bu süreçle ilgilenirken kına geceleriyle ilgilenecek zamanı bulamıyorlar. Bu yüzden gecenizde tüm detayları düşünülen bir organizasyon akışı planlıyoruz.

Peki, organizasyon akışınızda neler var?

Her gelin adayı gösterişli bir giriş yapmak ister. Kına ekibimizle beraber dans gösterisi yapmak isterseniz hemen koreografi çalışmalarına başlayabiliriz. Prova yapmak için nedime kızlarımız salonumuzda sizi bekliyor.

Salona giriş yaptıktan sonra kına tahtınıza ulaşıyorsunuz. Nedime minderlerimizi kına tahtınızın etrafına yerleştiriyoruz. Böylelikle kına köşeniz tamamlanmış oluyor. Tabii ki kına yakma merasimi için gerekli olan kına tepsisi, kuru-yaş kına seçenekleri de bu köşemizde bulunan masada yer alıyor. Gelin-damat oyunları da düzenliyoruz. Damat bey mekâna giriş yaptığında özel örtü ve oturma alanı onu bekliyor.

Kına salonumuzu da belirlediğiniz konsepte ve renklere göre düzenliyoruz. Osmanlı konseptinin ağırlıkta olduğu kırmızı masa örtüleri ve altın yaldızlı aksesuarlara ne dersiniz? Ya da prenses konseptini tercih edebilir, mekânımızda pembe rengin tonlarında tüllere, balonlara ve süslemelere yer verebiliriz. Her şey hayal gücünüze kalmış!

Kına törenlerinin en önemli detayları arasında yer alan kına müzikleri profesyonel ekibimiz aracılığı ile davetlilerinize ulaşıyor. Müzisyenlerimizin geniş bir repertuara sahip olduğunu da belirtelim. Bununla beraber kına ekibimizle özel dans gösterileri de sergileyebilirsiniz.

Sağladığımız hizmetleri beğendiyseniz; “Ücretsiz fiyat teklifi al” seçeneğine tıklayarak Emin Usta Düğün Salonu’nu tercih edebilirsiniz. Hayallerinizdeki kına gecesi Konya Beyşehir’de sizi bekliyor!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Hacıarmağan Mah., 40770. Sok., Beyşehir, Konya, Türkiye

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Emin Usta Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.