Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Konya

Destina Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Destina Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Destina Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Destina Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Destina Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Destina Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Destina Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Destina Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Destina Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Destina Düğün Salonu Hakkında

Düğün, nişan, sünnet, kına gecesi, toplantı gibi organizasyonlarınız için yenilikçi, modern ve kaliteli bir hizmet anlayışına sahibiz. Konya’da kına gecesi yapılacak yerler arasında tercih edilerek yerimi aldık. Uzun yıllardır edindiğimiz tecrübeyi size sunuyoruz.

Güler yüzlü personelimiz sayesinde kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz. Zaten arkasında da memnuniyete geliyor. Mevlâna şehri içerisinde organizasyon olarak da başarılı çalışmalar ortaya koyuyoruz. Bu vizyonda ilkelerimiz doğrultusunda çözümler üretiyoruz. Gelenek ve göreneklere uygun bir kına organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Şu zamana kadar birçok çiftin mutluluğuna şahit olduğumuz için tecrübe olarak da oldukça yoğun seneler geçirdik. Önceden çok fazla problemle karşı karşıya kaldığımız için artık neyin, nasıl çözülmesi gerektiğiyle alakalı oldukça profesyonelleştik. Yenilikçi zihniyetimiz sebebiyle de oldukça dinamik bir akışa sahibiz. Kaliteli ve asla unutmayacağınız bir hizmet vermek için uğraşıyoruz. Bunun içinde trendlerden teknolojiye kadar her alanda aktif bir arayış içindeyiz. Daha iyisi için her geçen gün çalışıyoruz.

Hizmetlerimiz için de önemliler arasında yer alan internetten canlı yayın sayesinde kına gecenize gelmeyen misafirlerinize özel bir hizmet sunuyoruz. Böylece hiçbir anınız onlar tarafından kaçırılmıyor. 700 kişilik salonumuzda sürekli aktif olarak klima çalıştırıyoruz. Bu yüzden salonumuz içerisinde mevsimlerden etkilenmiyorsunuz. Modern kaliteli ses sistemi sayesinde tüm gece dans ediyor, müziğin keyfine varıyorsunuz. Gelin damat odaları sayesinde de dinlencenizi gerçekleştiriyor ve ilk heyecanlarınızı orada atıyorsunuz. Buna ek olarak size özel hosteslerimiz sayesinde sıkıntısız bir süreç yaşıyorsunuz. Ayrıca çözüm ortağımız olan kuaförümüz sayesinde mekik dokumadan tüm hazırlığınızı salonumuzda da gerçekleştirebiliyorsunuz. Böylece yorulmadan kına gecenize hazırlanıyorsunuz. Olası elektrik kesilmesine karşı güçlü bir jeneratöre de sahibiz. 400 araçlık otoparkımız sayesinde de asla park yeri problemi yaşamıyorsunuz.
Kalitemiz ve profesyonelliğimizden oldukça eminiz. Bu sebeple daha yakından görmeniz için salonumuza davet ediyoruz. Bunun için yandaki formu ücretsiz olarak doldurmanız yeterli!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Şeyh Şamil Mahallesi, Eyüp sultan caddesi, Oval Çarşı Binkonut No:B/01 Selçuklu

 • Haritadaki Konumu

  Destina Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.