Casa Di Caffe

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Casa Di Caffe
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Casa Di Caffe Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Casa Di Caffe Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Casa Di Caffe Sıkça Sorulan Sorular

Casa Di Caffe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Casa Di Caffe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Casa Di Caffe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Casa Di Caffe kına ve bekarlığa veda için maksimum 100-200 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına töreni

Casa Di Caffe Hakkında

Kına bekarlığa veda organizasyonunuzu hatıralarda kalıcı izlerle yaşatmak için Casa De Cafe Konya diye de bilinen mekânımız, profesyonel bir hizmet veriyor.

Düğün sürecinizde kendinize bir bütçe oluşturuyorsunuz. Bunun belli bir kısmını da kına geceniz için ayırıyorsunuz. Bu yüzden sizin için ilk önemli olan bütçenize uygun bir yer bulmak. Daha sonra elbise arayışına giriyorsunuz. Dilerseniz bir bindallı da satın alıyor ya da kiralıyorsunuz. Elbisenize uygun bir makyaj da önemli bu nokta da. Bu yüzden iyi bir kuaförle de çalışmak istiyorsunuz. Hayalinizdeki kına gecesi için de belki de bir organizasyon şirketi de tutmak istiyorsunuz. “Hint Konsepti” ya da “Osmanlı Konsepti” gibi farklı bir etkinlik yaratmak istiyorsunuz. Ama en önemlisi bir salon bulabilmek. Bütçenizi ayarladıktan sonra önemli bir bölümünü buna ayırıyorsunuz. Bu yüzden kendinize uygun bir salon bulmanız gerekiyor. Yemekli bir kına düşünüyorsanız size bu hizmeti de sağlayacak bir yer bulmanız lazım. Ama Konya’daysanız hiç aramanıza gerek yok. Casa Di Caffe olarak biz buradayız! Kına bekarlığa veda organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için hizmet veriyoruz. Üstelik muhteşem lezzetlerle. Hem menünüz hem de eğlenceniz güne damgasını vuruyor.

Kına bekarlığa veda organizasyonunuzun evinize yakın bir yerde gerçekleşmesi size bir avantaj sağlayacak. Çünkü organizasyon sonunda eğlencenize evde de devam etmek isteyebilirsiniz. Eğer mekân olarak böyle bir konumdaysak mutlaka listenizin ilk sırasına bizi almalısınız. E bir de tabii, samimiyet çok önemli. Ama merak etmeyin. Casa Di Caffe ailesi olarak görüşmeye geldiğiniz anda zaten bunu hissediyorsunuz. Dahası için de zaten artık mekanımıza gelmenizi istiyoruz. Bunun için de yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eksiksiz doldurduğunuz takdirde hemen size geri dönüş sağlıyor ve bir randevu oluşturuyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Mamuriye Mahallesi, No:Ferit Paşa Cd. No:9

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Casa Di Caffe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.