Çamlıtepe Panorama

E-posta Gönder

Çamlıtepe Panorama Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

Çamlıtepe Panorama Kapasite

 • Kapasite

  400-500

Çamlıtepe Panorama Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Çamlıtepe Panorama Sıkça Sorulan Sorular

 • Çamlıtepe Panorama kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Çamlıtepe Panorama kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Çamlıtepe Panorama kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Çamlıtepe Panorama kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Çamlıtepe Panorama Hakkında

Hayallerinize kaliteli, profesyonellik ve huzur ekliyoruz! Özel günlerinize ev sahipliği yapmak içinse Çamlıtepe Panorama Konya adresinde hizmet veriyoruz. Kır bahçemize konuklarınızı davet ediyor, sunduğumuz hizmetlerle de akıllarda kalıyoruz. Davetlilerin memnuniyetini sağlamayı amaçlayan çalışma prensibimizle istek ve beklentilerinizi yerine getirmek için toplantı düzenliyor, sizi dinliyoruz. Arzu ettiğiniz düzenlemeleri sağlıyor, kına gecesi için profesyonel ekibimizle de şu hizmetleri sunuyoruz:

Kına gecenizde davetlilerinize özel masalar hazırlıyoruz. Davetli sayınıza göre oturma planınızı oluşturuyoruz. Dilediğiniz tarz ve konseptte düzenleme yapıyoruz. Üstelik kına gecenize yakışır renklerle de hayal ettiğiniz geceye kavuşturuyoruz.

Kaliteli ses ve ışık ekipmanları sayesinde keyifli bir merasim geçirebiliyorsunuz. Sesin her yere eşit dağıldığı gibi ışığında tüm mekânı aydınlatmasını sağlıyoruz. Donanımlı kır bahçemizde canlı müzik hizmetimiz de bulunuyor. Profesyonel orkestramız geniş repertuarı sayesinde her yöreye ait türküye hâkim. Kına yakma merasiminde hüzünlü şarkılarla duygusal anlar yaşatırken testi kırma oyununda ise oyun havaları eşliğinde güldürüyoruz.

Kına gecesi adetlerini gerçekleştirebilmek adına iş ortaklığı yaptığımız birçok firmadan malzemelerin teminini sağlıyoruz. Hint kınası, kına mumu, kına ekibi, kuru kına, hediyelikler, kına tepsisi, kına mumu ve daha fazlası kır bahçemizde sizi bekliyor. Konsept kına gecesi organizasyonları da düzenleyebilmek için profesyonel organizasyon firmalarından destek alabiliriz. Yeter ki organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçtiğinizde hayallerinizden bahsedin.

Kına gecesi dışında nişan töreni, düğün, sünnet, açılış, mezuniyet töreni, toplantı, bayii toplantıları ve kurumsal etkinlik gibi özel günlere de ev sahipliği yapıyoruz. Kır bahçemizi organizasyonun türüne göre hazırlıyor, keyifli zaman geçirmenizi sağlıyoruz.

Eğer siz de Konya kına mekanı arayışındaysanız bizi seçmeye ne dersiniz?

Cevabınız “Evet” ise sayfa üzerinde yer alan formu doldurabilirsiniz. “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklamadan sayfamızdan ayrılmayın.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Şehit Ömer Halisdemir mesire alanı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Çamlıtepe Panorama Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.