Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Konya

Bolkar Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bolkar Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Bolkar Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Bolkar Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Bolkar Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Bolkar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Bolkar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Bolkar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Bolkar Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Bolkar Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Bolkar Düğün Salonu Hakkında

Kına geceleri gelin adayları için günümüzde oldukça önemli bir organizasyon haline geldi. Birçok farklı konseptin ortaya çıktığı ve her geçen gün değişen organizasyon stilleriyle düğünler kadar önemli bir etkinlik olma yolunda ilerliyor. Bu kına gecelerinizi ise Konya’da en iyi şekilde gerçekleştirecek bir salon olan Bolkar Düğün Salonu Ereğli’de konuklarını bekliyor.


Verdiği kaliteli hizmet ve sağladığı fırsatlarla özel anlarınızı kusursuz bir hale dönüştürecek olan salonumuzda her detay konuklarımız için özenle hazırlandı. Salonumuzda kına geceleriniz dışında düğün, nikah, nişan, mezuniyet baloları, doğum günü partileri, eğitim seminerleri, iş toplantıları ve yemekleri, bayii toplantıları, kurumsal etkinlikler ve sünnet düğünleri gibi özel gecelerinizde de bizi tercih edebilirsiniz. Bu organizasyonların hepsine rahatlıkla ev sahipliği yapacak bir altyapımız bulunuyor. 600 kişi kapasiteli salonumuzda her organizasyonunuzu dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.


Geniş salonumuzun dizaynı özenle tasarlandı. Sağ ve sol tarafta masalarımız bulunmakta. Bu bölümü ortada ince uzun bir kırmızı halı ayırıyor. Çiftimiz buradan görkemli bir şekilde, konuklarımızın arasından masalarına geçecekler. Salonumuzda kullandığımız masa ve sandalyeleri talebiniz doğrultusunda süslüyoruz. Belirlediğiniz konsepte göre süslemekteyiz. Kına konsepti için ekstra talepleriniz ve yaratıcı fikirleriniz olursa, profesyonel kına organizasyon firmalarından yardım alabilir ve salonumuzda kullanabilirsiniz. Bu özel anlarınız için bir fotoğrafçı da kiralayabilir ve eğlenceli anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz. Hem fotoğraf hem de video çekimi yaptırabiliyorsunuz. Böylelikle yıllar sonra hatırlamak istediğinizde elinizde bakacağınız güzel belgeler bulunuyor.


Salonumuzda son model teknolojik aletler bulunuyor. Hem ışık hem de ses sisteminin en kaliteli aletlerden oluştuğunu ve salonumuzun en güzel yerlerine donatıldığını belirtmek isteriz. Hava şartlarında sıkıntı çekmemeniz için havalandırma ve klima sistemleri de salonumuzda mevcuttur. Her detay ile konuklarını memnun edecek Bolkar Düğün Salonu bütün Konyalıları bekliyor. Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Alparslan Türkeş Meydanı Bolkar Merkezi Yanı Ereğli-KONYA

 • Haritadaki Konumu

  Bolkar Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.