Bizim Ora Düğün Bahçesi

2

E-posta Gönder

0850 532 8018

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Meram, Konya

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Düzenli havalandırma
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
 • Mekan girişinde ateş ölçümü

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
 • Kapasite 400-500
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Hakkında

Konya’nın Meram ilçesinde uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz mekânımız Bizim Ora Kır Bahçesi’nde düğün, nişan ve kına gecesi organizasyonlarınızı en iyi şekilde düzenliyoruz. 6.000 metrekare alan üzerine kurulu tesisimizde her çiftimizin zevkine ve bütçesine uyabilecek tarzda hizmetler veriyoruz.

Kına organizasyonlarınızı düzenleyebileceğiniz 2 çeşit mekân alternatifimiz var. İlki açık hava ve ikincisi ise kapalı alan. Yaz kış fark etmeksizin tesisimizde çiftlerimizi ağırlayabiliyoruz. İlk bahsedeceğimiz alan kır bahçemiz. Burası 20.000 kişiye kadar dahi çıkabilecek büyük bir alan ve davetli sayısına göre burayı düzenleyip hazır hale getirebiliyoruz. Ağaçlar ile çevrili doğa ile iç içe olabileceğiniz huzurlu bir alan sunuyoruz. Yemyeşil çimlerimizin üzerine kurduğumuz oturma düzenimiz ve tüm o süslemeler ile şık bir davet alanına dönüştürüyoruz.

Eğer derseniz ki kapalı alanda kınamızı gerçekleştirmek istiyoruz, o halde size yörük çadırı şeklinde inşa ettiğimiz salonumuzu öneririz. Yüksek tavanlı, kolonsuz ve yuvarlak çehresi sayesinde her yere eşit dağılım yapabildiğimiz ferah bir davet alanı burası. 9’ar kişilik yuvarlak masalar ve beyaz napolyon sandalyeler ile oluşturduğumuz bir oturma düzenimiz mevcut. Sadeliğin şıklığından yana olduğumuz için abartılı dekorasyonlar ve renklerden kaçınıyor, daha zarif bir iç tasarım ile salonumuzu düzenliyoruz. Kına geceniz için son moda ve oldukça gösterişli özel tasarım kına tahtınızı minderleri ile birlikte çadırın en gözde yerine kurmayı da ihmâl etmiyoruz.

Geceniz için size sunduğumuz diğer hizmetlerimiz de var elbette. Organizasyon boyunca alanda olup her şeyin yolunda gitmesini sağlayacak bir kına ekibimiz var ve onlarla birlikte konuklarınız için karşılama töreni yapıyoruz. Gelin ve damadımıza volkan ve davul ile eğlenceli bir giriş düzenliyoruz. Kadın veya erkek, profesyonel bir ekip ile fotoğraf ve video çekimi yapıyoruz. Tef, kına sepeti, tepsisi, eldiveni gibi aksesuarları da temin ediyoruz.

Konya Meram Bizim Ora Düğün Bahçesi olarak bize ulaşmak isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

İletişim

Ismail Hepokur, Ahmet bey

 • Telefon: 0850 532 8018
 • Adres: Karahüyük Mahallesi, Hatıp Caddesi, No:273 Kozağaç kavşağı, Meram/Konya

Bizim Ora Düğün Bahçesi Yol Haritası

1 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


K&S

Kübra & Selnan

Düğün Tarihi: 14.04.2019

Ben bizim ora kır düğün bahçesinde düğün yaptım çok memnunum memnun olma sebebim hizmet ilgi alaka damak tadı kalite fazla misafirimide ağırladılar düğün yapacaklara tavsiye ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!