Bizim Ora Düğün Bahçesi

1 Yorum

E-posta Gönder

Bizim Ora Düğün Bahçesi Fiyatlandırma

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100 TL'den Az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  100 TL'den Az

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)

  50.000-75.000 TL

 • Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)

  50.000-75.000 TL

Bizim Ora Düğün Bahçesi Kapasite

 • Kapasite

  400-500

Bizim Ora Düğün Bahçesi Genel Özellikler

 • Aksesuar Kiralama

Bizim Ora Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Bizim Ora Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Bizim Ora Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Bizim Ora Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


 • Bizim Ora Düğün Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Bizim Ora Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Bizim Ora Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Bizim Ora Düğün Bahçesi kına ve bekarlığa vedanız için mekan girişinde ateş ölçümü, düzenli havalandırma, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, masalar arası geniş mesafe aralığı, maskeli ve eldivenli servis personeli sunma ve uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına mumu, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Bizim Ora Düğün Bahçesi Hakkında

Sıradan davet salonu görüntüsünden uzak, kendine has tasarımıyla farklı ve unutulmaz gecelerin adresi olacak salonumuzda bir kına gecesi düzenlemek veya kır bahçemizde açık havada doyasıya eğlenerek bekarlığa veda etmek ne de güzel olurdu, değil mi? Biz de aynı fikirdeyiz! Bizim Ora Düğün Bahçesi Konya’da kına geceleriniz için her türlü zevke hitap edebilecek davet alanlarıyla hizmetinizde.

Davet Alanları

6000 metrekare alan üzerine kurulu tesisimizde iç veya dış mekan kına geceleri düzenleyebilirsiniz. Bizim Ora kır bahçesine yerleştirdiğimiz masalarda veya 400-500 kişi kapasiteli, yörük çadırı şeklinde inşa edilmiş salonumuzda misafirlerinizi ağırlıyoruz. Geniş ve ferah bahçemizde olduğu gibi yüksek tavanlı, kolonsuz ve yuvarlak salonumuzda da masalar ortama eşit dağılıyor ve aralarında yeteri kadar boşluk kalıyor.

Dekorasyon

Salonumuzda sade ve şık bir görüntü için duvarlar, tavan ve zeminde beyaz ve altın rengi kullandık. Oturma düzenini dokuz kişilik yuvarlak masalar ve kahverengi minderli, sırt detaylı beyaz sandalyelerle oluşturduk. Bahçemizde de yuvarlak masalar ve beyaz sandalyeler kullandık. Süsleme için ağırlıkla açık renk zarif çiçeklerden ve altın rengi ile sarı tonlarında şamdanlardan yararlandık. Kına tahtında ve minderlerde de altın rengi hakimiyetini sürdürüyor.

Hizmetler

Kına geceniz kusursuz olsun ve en ufak bir aksama yaşamayın diye kına ekibimiz davet boyunca yanınızda oluyor. Konuklarınıza karşılama töreni düzenliyoruz ve siz salona girerken volkan ve davulla eğlenceli bir gösteri yapıyoruz. Kına tahtı, kına sepeti ve tepsisi, tef gibi ihtiyaçlarınızı da biz karşılıyoruz. Profesyonel ekibimizle gece boyu fotoğraf ve video çekimi yapıyoruz.

Kına geceniz özel olsun ve hatırladıkça mutlu olun istiyoruz. Bu yüzden Konya’nın ilk kır düğünü bahçesi olma özelliği taşıyan, şık döşenmiş ve geniş kapasiteli tesisimizde kına gecesi ve bekarlığa veda davetlerinizde sizi ağırlıyoruz. Siz de Bizim Ora Kır Düğün Bahçesi fiyat bilgilerini edinmek ve size sunduğumuz fırsatların detaylarını öğrenmek isterseniz hemen yandaki formu doldurabilir veya aşağıdaki iletişim bilgileri aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Karahüyük Mahallesi, Hatıp Caddesi, No:273 Kozağaç kavşağı, Meram/Konya

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Bizim Ora Düğün Bahçesi Yol Haritası

Bizim Ora Düğün Bahçesi Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Kübra & Selnan

Düğün Tarihi: 14.04.2019Ben bizim ora kır düğün bahçesinde düğün yaptım çok memnunum memnun olma sebebim hizmet ilgi alaka damak tadı kalite fazla misafirimide ağırladılar düğün yapacaklara tavsiye ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.