Anıl Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Ereğli, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına töreni

Önerilen Firmalar

Gold Nişan Ve Kına Salonu
29 2 8

Selçuklu

Gold Nişan Ve Kına Salonu

300-400
50 TL'den az
Bizim Ora Düğün Bahçesi
6 1

Meram

Bizim Ora Düğün Bahçesi

400-500
50 TL'den az
Birlik Düğün Salonu
13

Yunak

Birlik Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az

Hakkında

2004 yılından beri 800 kişilik kapasite ile Anıl Düğün Salonu Konya adıyla hizmet veriyoruz. Her türlü yeniliği yakından takip ederek kendimizi geliştiriyoruz. Modern havalandırma ve iklimlendirme sistemimizle yazın serin, kışın sıcak ortamlar sunuyoruz. Mutluluğun ilk adımını attığınız sarayımıza daha yakından bakmaya davet ediyoruz.

Düğün, davet, kına, toplantı gibi kutlamalarınızı kusursuz hizmet anlayışıyla en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Yemekli veya yemeksiz olarak size özel şık tasarımlarla hizmet veriyoruz. Bu güzellikler içerisinde unutamayacağınız bir günü misafirlerinizle birlikte yaşıyorsunuz. Her yörenin kendine has bir adeti vardır. Kına ve bekarlığa veda organizasyonlarınızda, illere göre farklılık gösterse de değişmeyen adetler var. Biz de Anıl Düğün Salonu olarak bunları sizin için gerçekleştiriyoruz. Kına organizasyonlarınız kaliteli bir hizmet anlayışı, profesyonel ses sistemi, ışıklandırmasıyla salonumuz size hizmet ediyor. Geçmişten bugüne kadar birçok özel organizasyon paylaştık. Bunların mutluluğu ile yaşıyoruz.

Müzik seçimini yörelerinize, zevklerinize ve isteklerinize uygun olarak belirliyoruz. Organizasyon öncesinde hazırlanan repertuar, profesyonel orkestra gruplarının canlı performansları sergileniyor. Böylece kına gecenizde doyasıya dans ediyor, düğün öncesi stresinizi atıyorsunuz. Renkler ve biçimler hafızada kalabilen en önemli unsurlar. Bu yüzden salonumuzda seçtiğiniz renkleri içeren fiyonklar, masa sandalye süslemeleri, çiçekleri, mumlukları, balonları, ışıkları ve volkan gösterileri gibi özelliklerle kına gecenizi unutulmaz yapıyoruz.

Konya’da kına salonu arayışındasınız. Kendinize bir liste hazırlıyor ve bütçenize uygun bir yer bakıyorsunuz. Aynı zamanda da belirlediğiniz konsepte uyan ya da uyacak olana da dikkat ediyorsunuz. Anıl Düğün Salonu olarak listenize bizi ekleyerek kendinize avantaj sağlayabilirsiniz. Özellikle Ereğli mevkiinde bir arayış içerisindeyseniz, ilk sıraya talibiz.

Bizimle iletişime geçmek isterseniz yandaki formu ücretsiz olarak doldurabilirsiniz. Böylece hemen geri dönüş sağlayıp sizi salonumuza davet edebiliriz.

İletişim

Ufuk Sahinler

  • Adres: İnönü Cad. Aksoy Kav. Şahinler İş Merkezi Ereğli

Anıl Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!