Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Konya

Anıl Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Anıl Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Anıl Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Anıl Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Anıl Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Anıl Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Anıl Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Anıl Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Anıl Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına töreni

Anıl Düğün Salonu Hakkında

2004 yılından beri 800 kişilik kapasite ile Anıl Düğün Salonu Konya adıyla hizmet veriyoruz. Her türlü yeniliği yakından takip ederek kendimizi geliştiriyoruz. Modern havalandırma ve iklimlendirme sistemimizle yazın serin, kışın sıcak ortamlar sunuyoruz. Mutluluğun ilk adımını attığınız sarayımıza daha yakından bakmaya davet ediyoruz.

Düğün, davet, kına, toplantı gibi kutlamalarınızı kusursuz hizmet anlayışıyla en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Yemekli veya yemeksiz olarak size özel şık tasarımlarla hizmet veriyoruz. Bu güzellikler içerisinde unutamayacağınız bir günü misafirlerinizle birlikte yaşıyorsunuz. Her yörenin kendine has bir adeti vardır. Kına ve bekarlığa veda organizasyonlarınızda, illere göre farklılık gösterse de değişmeyen adetler var. Biz de Anıl Düğün Salonu olarak bunları sizin için gerçekleştiriyoruz. Kına organizasyonlarınız kaliteli bir hizmet anlayışı, profesyonel ses sistemi, ışıklandırmasıyla salonumuz size hizmet ediyor. Geçmişten bugüne kadar birçok özel organizasyon paylaştık. Bunların mutluluğu ile yaşıyoruz.

Müzik seçimini yörelerinize, zevklerinize ve isteklerinize uygun olarak belirliyoruz. Organizasyon öncesinde hazırlanan repertuar, profesyonel orkestra gruplarının canlı performansları sergileniyor. Böylece kına gecenizde doyasıya dans ediyor, düğün öncesi stresinizi atıyorsunuz. Renkler ve biçimler hafızada kalabilen en önemli unsurlar. Bu yüzden salonumuzda seçtiğiniz renkleri içeren fiyonklar, masa sandalye süslemeleri, çiçekleri, mumlukları, balonları, ışıkları ve volkan gösterileri gibi özelliklerle kına gecenizi unutulmaz yapıyoruz.

Konya’da kına salonu arayışındasınız. Kendinize bir liste hazırlıyor ve bütçenize uygun bir yer bakıyorsunuz. Aynı zamanda da belirlediğiniz konsepte uyan ya da uyacak olana da dikkat ediyorsunuz. Anıl Düğün Salonu olarak listenize bizi ekleyerek kendinize avantaj sağlayabilirsiniz. Özellikle Ereğli mevkiinde bir arayış içerisindeyseniz, ilk sıraya talibiz.

Bizimle iletişime geçmek isterseniz yandaki formu ücretsiz olarak doldurabilirsiniz. Böylece hemen geri dönüş sağlayıp sizi salonumuza davet edebiliriz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

İletişim

 • Adres:

  İnönü Cad. Aksoy Kav. Şahinler İş Merkezi Ereğli

 • Haritadaki Konumu

  Anıl Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.