Altınsaray Düğün Salonu ve Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

3.000'den fazla

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Meram, Konya

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 3.000'den fazla
  • Aksesuar Kiralama

Önerilen Firmalar

Gold Nişan Ve Kına Salonu
29 2 8

Selçuklu

Gold Nişan Ve Kına Salonu

300-400
50 TL'den az
Bizim Ora Düğün Bahçesi
6 1

Meram

Bizim Ora Düğün Bahçesi

400-500
50 TL'den az
Birlik Düğün Salonu
13

Yunak

Birlik Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Kına gecesi geleneksel bir davet ve evlilik sürecindeki en güzel organizasyondur! Ancak özel konseptlerle profesyonel bir şekilde tasarlanıyorsa… İşte tam da bu yüzden sizi Altınsaray Düğün Salonu Konya’daki mevcut adresimize davet ediyoruz!

Düşlediğiniz kına konseptini bize anlatarak başladığımız hazırlık süreci de son derece keyifli geçiyor. Çünkü genç, dinamik ve eğlenceli bir ekibimiz var. Aynı zamanda işimizi severek ve disiplinli bir şekilde yapıyoruz. Her isteğinizin gerçek olacağı bir atmosfer yaratmak için sizden aldığımız bilgilere göre bir planlama yapıyoruz ve bu sayede harekete geçiyoruz. Bakın hazırlık süreci nasıl ilerliyor:

İlk etapta 6000 metrekarelik tesisimizin açık veya kapalı alanı için farklı konseptler hazırlıyoruz. Sizin tercihinize göre kına yolu ve davetli masalarını düzenliyoruz. Masalarda, çiçek veya şamdanlara yer veriyor, beyaz üzerine renkli kumaşlarla dizayn ediyoruz. Sandalyeleri de beyaz ve napolyon modellerden kullanıyor, sırt detaylarınız kurdelelerle süsleyebiliyoruz. Çiçeklerle bezenmiş kına yolu, dans pisti ve sahne de hazır olduğunda sıra sizin için hazırlık yapmaya geliyor… Özel tasarım kına tahtını davet alanının en merkezi konumuna yerleştiriyoruz. Yaş kına, kına tepsisi, sepeti ve takımını da tahtın etrafında konumlandırıyoruz. Kına eldiveni, tef, süsleme ve mum gibi malzemeleri de temin ediyoruz…

Şıklığıyla dikkatleri çekecek salonda konuklarınızı ağırlamaya sıra geldiğinde, karşılama töreni ve ikramlarla işe başlıyoruz. Konuklarınızı yerlerine buyur ettikten sonra size de volkan gösterileri ve davul şovlarla eşlik ederek kına törenini başlatıyoruz… Konuklarınıza yemekli ve ikram menülerden dilediğinizi sunuyoruz. Müzik, eğlence ve kına türkülerinin eşlik ettiği gecede bolca eğleneceğiniz bir ortam yaratıyoruz! Üstelik bu anıları belgelemeyi de unutmuyor, profesyonel çekim ekibimizle her ânınızı kayıt altına alıyoruz.

Siz de Meram kına salonları arasında tercihinizi yaptıysanız, sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız! Altınsaray Düğün Salonu ve Kır Bahçesi iletişimi için ise sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz irtibat numaralarını kullanabilir veya formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Ömer Yaşar

  • Adres: karahüyük mahallesi tokalı cad no.116 meram /KONYA

Altınsaray Düğün Salonu ve Kır Bahçesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!