Altın Gençler Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Altın Gençler Düğün Salonu - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Altın Gençler Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Altın Gençler Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Altın Gençler Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Altın Gençler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Altın Gençler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Altın Gençler Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Altın Gençler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına süslemesi

Altın Gençler Düğün Salonu Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınız için Altın Gençler Düğün Salonu’nda özel bir gece düzenlemeye ne dersiniz?

Üstelik uzun yıllardır sektörde yer alan uzman bir ekip ile birlikte eksiksiz bir gece geçirmeyi vaat ediyoruz. Özel konseptler tasarlamak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmaları ile ortak bir süreç de yürütebiliyoruz. Ayrıca organizasyon sorumlumuz ile birlikte gecenizi tasarlama ihtimalimiz de bulunuyor! Tabii ki bu konuda net kararı verebilmek için görüşmeler düzenliyoruz. İstekleriniz dahilinde bir davet için yapabileceklerimizi kına paketlerimiz dahilinde sunuyoruz. Tercihinize göre planlamalarımızı yaparak da hazırlıklara başlıyoruz.

İlk olarak salonumuzda konuklarınız için şık bir ziyafet alanı tasarlıyoruz. Bu alanda davetli sayınıza göre masa düzeni ve tiffany sandalyeler yer alıyor. 8 ila 10 kişilik masalarımız yemekli düzene uygun olarak hazırlanıyor. Bu yüzden beyaz masa örtüleri ile temiz bir görünüm tercih ediliyor ve şamdanlar ile süslemeler yapılıyor. Masa çiçekleri de tercih edebileceğiniz masalarımızda son dokunuşlar sunum tabakları ve servis takımları ile yapılıyor.

Kına merasimleriniz için kına köşesi oluşturmak isterseniz tasarımlarımız ile yardımcı olabiliyoruz! Ayrıca renkli kına tahtları, kına cibinliği, kına sehpası, aksesuarlar ve kına malzemelerini de talep ederseniz organizasyon firmalarımız yanınızda oluyor!

Davetlerini için en önemli olan kısım ise ikramlar ve menüler oluyor! Altın Gençler ailesi olarak düğün salonumuzda kına paketleri dahilinde bulunan menüleri konuklarınıza sunabiliyoruz. Ayrıca menü tadımları ile farklı tercihler yapma şansı da sunuyoruz. Özellikle de düğün ve kına gecesi bir arada olan davetlerde geleneksel menüler hazırlayabiliyoruz. Davetleriniz arasında gün var ise ve konuklarınıza evinizde de yemek vermek istiyorsanız catering hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz!

Hayallerinizdeki geceyi başlatmak için geleneksel kına müzikleri dahil bir repertuar ile sizi bekliyoruz…

Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan Altın Gençler Düğün Salonu iletişim formunu doldurarak Konya Karatay kına salonları arasında fark yaratan fiyatlarımız hakkında bilgi almak!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Hacı Yusuf Mescid Mah. Kısmet Sok. No: 1 Karatay/ Konya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Altın Gençler Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.