Erciyes Binicilik & Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Erciyes Binicilik & Kır Bahçesi Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  100-150 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  80-100 TL

 • Kapasite

  750-1.000

 • Aksesuar Kiralama

Erciyes Binicilik & Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

 • Erciyes Binicilik & Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Erciyes Binicilik & Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Erciyes Binicilik & Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Erciyes Binicilik & Kır Bahçesi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Erciyes Binicilik & Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Erciyes Binicilik & Kır Bahçesi kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

  Erciyes Binicilik & Kır Bahçesi kına ve bekarlığa vedanız için maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, mekan girişinde ateş ölçümü, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, düzenli havalandırma, ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi, kullan-at malzeme ile servis imkanı, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni ve masalar arası geniş mesafe aralığı hizmeti sunmaktadır.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Erciyes Binicilik & Kır Bahçesi Hakkında

Kayseri, Melikgazi’de kına veya bekarlığa veda partisi düzenlemeyi planlıyorsanız sizi Erciyes Binicilik & Kır Bahçesi’ne bekliyoruz. Kayseri kına gecesi mekanları arasında yer alan Erciyes Binicilik 2008 yılından beri misafirlerini ağırlıyor. 30 dönümlük geniş bir arazi üzerine kurulan tesiste dilerseniz ağaçlarla kaplı açık alanda, dilerseniz de kapalı davet alanında kına gecenizi düzenleyebilirsiniz.

Davet Alanları

Erciyes Binicilik & Kır Bahçesi’nde 2 adet davet alanımız bulunuyor. Yeşillikler arasında, temiz hava ve doğa manzarası eşliğinde kına gecenizi gerçekleştirmek isterseniz açık alanımızı değerlendirebilirsiniz. Kına veya bekarlığa veda organizasyonunu kış aylarında planladıysanız kapalı davet alanımızı tercih edebilirsiniz. Kayseri kına mekanlarından olan tesisimizde 750 ila 1000 kişiye aynı anda hizmet verebiliyoruz.

Dekorasyon

Şık atmosferiyle dikkat çeken kapalı davet alanımızda gri ön plana çıkıyor. Davet alanında gelin adaylarının partiye giriş yapması için çiçeklerle süslenen ikili merdivenimiz bulunuyor. Salonun çeşitli noktalarında yer alan sütun detayları da davet alanına zarif bir görünüm katıyor. Bohem görünüşlü kır bahçesindeyse modern ve doğal çizgileri bir arada kullandık. Davet alanlarımızda yuvarlak masalar ve napolyon sandalyeler tercih ediyoruz.

Hizmetler

Erciyes Binicilik’te kına geceleri için aksesuar kiralama hizmeti sunuyoruz. Kına ve bekarlığa veda partilerinin eğlenceli geçmesi için müzik yayını yapıyoruz. Ayrıca gelin adayına kınada eşlik eden nedime ekibimiz de bulunuyor. Arzu ederseniz bindallı veya kaftanı da mekanımızdan kiralayabilirsiniz. Misafirlerinizle keyifli vakit geçirmeniz için oryantal dans, semazen gösterisi ve davul şov gibi hizmetler de talep edebilirsiniz.

Yiyecek / İçecek

Kına gecesi ve bekarlığa veda organizasyonları için sizi 6 farklı menü seçeneğiyle karşılıyoruz. Davetlilerinize aperatif ağırlıklı bir ikramda bulunmak isterseniz ordövr menümüz sizin için ideal olabilir. Kuru pastalı menümüz de kına geceleri için uygun bir seçim olacaktır. Ana yemek servisi tercih ederseniz başlangıç olarak çorba ikramı yapıyor, beyaz/kırmızı et içeren ana yemek servisi, salata ve irmik helvasıyla devam ediyoruz.

Erciyes Binicilik olarak sektördeki 15 yıllık deneyimimizle kına ve bekarlığa veda partilerine ev sahipliği yapıyoruz. Kına için gereken tüm malzemeleri mekanımızdan temin ederek organizasyon firması aramaktan kurtulabilir, zamandan kazanabilirsiniz. Erciyes Binicilik Kayseri bekarlığa veda ve kına gecesi fiyatları için sayfadaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Hemen yan tarafta görebileceğiniz fiyat teklifi formunu doldurarak da fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.