Park Dedeman Levent

Park Dedeman Levent

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Şişli, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)50-80 TL
  • Kapasite50-100
  • Aksesuar kiralama var mı?Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

  • Firmanızı Tanıtan YazıKendinizi evinizde olduğunuz kadar rahat hissedeceğiniz, gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlarla kendini kanıtlayan ve İstanbul’un en iyi otelleri arasında yer alan Park Dedeman Levent, şimdi de kına geceleriniz için hizmetinizde! İstanbul’da açıldığı günden beri kalitesinden söz ettiren ve konuklarının en güzel davetlerine ev sahipliği yapan Park Dedeman Levent, bugüne kadar ağırladığı tüm konuklarının memnuniyetlerini amaçladı. Bu doğrultuda hizmet vererek yüzlerini güldüren ve farkını her ayrıntıda hissettiren bir otelin tüm imkânlarından yararlanmaya ne dersiniz? A’dan Z’ye kadar tüm taleplerinize en iyi hizmet ile yanıt vermeye çalışan Park Dedeman Levent kına geceleriniz için 100 kişiye kadar çıkan bir kapalı alan imkânı sunuyor. Otelimizin son derece şık, kaliteli ve konforlu olduğunu kapıdan içeriye girdiğinizde fark ediyorsunuz. Kına geceniz için ayırdığımız alan da aynı özelliklere sahip. Şık bir şekilde tasarlanan, birçok detayda ahşabın ağırlık olduğu bu alanımız, uzun süre aklınızda çıkmayacak organizasyonunuzu düzenleyeceğiniz yer olacak. Masaları dilediğiniz gibi yerleştirerek istediğiniz konsepte uygun bir ortam yaratabiliyoruz. Organizasyonunuz boyunca tüm istek, beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılayan koordinatörlerimiz bulunuyor. Bu koordinatörlerimiz gelin adaylarımız ile profesyonel ekibimiz arasında bir köprü oluyor, geceyi en iyi şekilde organize etmek için titizlikle çalışıyor. Kına geceniz için oldukça önemli olan kına süslemeleri, bindallı, kaftan, kına mumu ve kına tepsisi gibi aksesuarları belirlediğiniz kına konseptine uygun olacak şekilde temin ediyoruz. Süslemeleri zevkinize uygun olarak gerçekleştiriyor, uzun süre planladığınız kına gecenize burada eksiksiz bir şekilde ev sahipliği yapıyoruz. Eğer söz ve nişan organizasyonunuz için doğru adreste olduğunuzu düşünüyor ve Park Dedeman Levent fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Hakkında

Kendinizi evinizde olduğunuz kadar rahat hissedeceğiniz, gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlarla kendini kanıtlayan ve İstanbul’un en iyi otelleri arasında yer alan Park Dedeman Levent, şimdi de kına geceleriniz için hizmetinizde!

İstanbul’da açıldığı günden beri kalitesinden söz ettiren ve konuklarının en güzel davetlerine ev sahipliği yapan Park Dedeman Levent, bugüne kadar ağırladığı tüm konuklarının memnuniyetlerini amaçladı. Bu doğrultuda hizmet vererek yüzlerini güldüren ve farkını her ayrıntıda hissettiren bir otelin tüm imkânlarından yararlanmaya ne dersiniz?

A’dan Z’ye kadar tüm taleplerinize en iyi hizmet ile yanıt vermeye çalışan Park Dedeman Levent kına geceleriniz için 100 kişiye kadar çıkan bir kapalı alan imkânı sunuyor. Otelimizin son derece şık, kaliteli ve konforlu olduğunu kapıdan içeriye girdiğinizde fark ediyorsunuz. Kına geceniz için ayırdığımız alan da aynı özelliklere sahip. Şık bir şekilde tasarlanan, birçok detayda ahşabın ağırlık olduğu bu alanımız, uzun süre aklınızda çıkmayacak organizasyonunuzu düzenleyeceğiniz yer olacak. Masaları dilediğiniz gibi yerleştirerek istediğiniz konsepte uygun bir ortam yaratabiliyoruz.

Organizasyonunuz boyunca tüm istek, beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılayan koordinatörlerimiz bulunuyor. Bu koordinatörlerimiz gelin adaylarımız ile profesyonel ekibimiz arasında bir köprü oluyor, geceyi en iyi şekilde organize etmek için titizlikle çalışıyor. Kına geceniz için oldukça önemli olan kına süslemeleri, bindallı, kaftan, kına mumu ve kına tepsisi gibi aksesuarları belirlediğiniz kına konseptine uygun olacak şekilde temin ediyoruz. Süslemeleri zevkinize uygun olarak gerçekleştiriyor, uzun süre planladığınız kına gecenize burada eksiksiz bir şekilde ev sahipliği yapıyoruz.

Eğer söz ve nişan organizasyonunuz için doğru adreste olduğunuzu düşünüyor ve Park Dedeman Levent fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 187 Şişli / İstanbul

Park Dedeman Levent Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Park Dedeman Levent firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!