Park Dedeman Levent

E-posta Gönder

0212 963 1790

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Şişli, İstanbul

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına süslemesi, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kendinizi evinizde olduğunuz kadar rahat hissedeceğiniz, gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlarla kendini kanıtlayan ve İstanbul’un en iyi otelleri arasında yer alan Park Dedeman Levent, şimdi de kına geceleriniz için hizmetinizde!

İstanbul’da açıldığı günden beri kalitesinden söz ettiren ve konuklarının en güzel davetlerine ev sahipliği yapan Park Dedeman Levent, bugüne kadar ağırladığı tüm konuklarının memnuniyetlerini amaçladı. Bu doğrultuda hizmet vererek yüzlerini güldüren ve farkını her ayrıntıda hissettiren bir otelin tüm imkânlarından yararlanmaya ne dersiniz?

A’dan Z’ye kadar tüm taleplerinize en iyi hizmet ile yanıt vermeye çalışan Park Dedeman Levent kına geceleriniz için 100 kişiye kadar çıkan bir kapalı alan imkânı sunuyor. Otelimizin son derece şık, kaliteli ve konforlu olduğunu kapıdan içeriye girdiğinizde fark ediyorsunuz. Kına geceniz için ayırdığımız alan da aynı özelliklere sahip. Şık bir şekilde tasarlanan, birçok detayda ahşabın ağırlık olduğu bu alanımız, uzun süre aklınızda çıkmayacak organizasyonunuzu düzenleyeceğiniz yer olacak. Masaları dilediğiniz gibi yerleştirerek istediğiniz konsepte uygun bir ortam yaratabiliyoruz.

Organizasyonunuz boyunca tüm istek, beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılayan koordinatörlerimiz bulunuyor. Bu koordinatörlerimiz gelin adaylarımız ile profesyonel ekibimiz arasında bir köprü oluyor, geceyi en iyi şekilde organize etmek için titizlikle çalışıyor. Kına geceniz için oldukça önemli olan kına süslemeleri, bindallı, kaftan, kına mumu ve kına tepsisi gibi aksesuarları belirlediğiniz kına konseptine uygun olacak şekilde temin ediyoruz. Süslemeleri zevkinize uygun olarak gerçekleştiriyor, uzun süre planladığınız kına gecenize burada eksiksiz bir şekilde ev sahipliği yapıyoruz.

Eğer söz ve nişan organizasyonunuz için doğru adreste olduğunuzu düşünüyor ve Park Dedeman Levent fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Kemal Mısırcı

Elif Akdemir

Filiz Pelvan

  • Telefon: 0212 963 1790

  • Adres: Esentepe Mah. Büyükdere Cad. No: 187 Şişli / İstanbul

Park Dedeman Levent Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!