Nar Ağacı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Nar Ağacı - Kına ve Bekarlığa Veda Mekan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Nar Ağacı Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az

Nar Ağacı Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Nar Ağacı Sıkça Sorulan Sorular

Nar Ağacı kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Nar Ağacı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Nar Ağacı kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Nar Ağacı kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Nar Ağacı kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği, Kına töreni

Nar Ağacı Hakkında

Yeşiller içerisinde bir bahçede kına gecenizi gerçekleştirmek istiyorsanız Nar Ağacı Restaurant Çekmeköy adresimize sizleri bekliyoruz!

Mekânımızın bu güzel atmosferini özel günlerinizde değerlendirmezsek olmaz diye düşündük. Bu sebeple düğün, kına ve nişan gibi organizasyonlarınız için de kapılarımızı açtık.

Yaptığımızı her işi doğru ve en güzel şekilde gerçekleştirmek temel amacımız. Bu sebeple girdiğimiz özel davet organizasyon sektöründe de çok çalıştık ve kısa sürede kendimizi geliştirdik.

Davetlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyin bilincinde olarak yaklaşıyoruz, çoğu zaman aklınıza dahi gelmemiş detayları sunuyoruz.

Çiftlerimiz için süreç organizasyon sorumlumuzla iletişime kurmaları ile başlıyor.

Bu noktada isteklerini detaylı olarak öğreniyoruz. Öğreniyoruz ki bir sonraki aşamada her aşamayı tek tek planlayabilelim. Tüm noktalar içinize sinsin istiyoruz.

Kına organizasyonlarında 2 ayrı ihtimal üzerinde ilerliyoruz.

Birinci ihtimalimiz: restoranımız davetiniz için kiralayabilir, organizasyon firması getirerek kına gecenizi onlar ile tasarlayabilirsiniz.

İkinci ihtimalimiz: Nar Ağacı Restaurant olarak biz birlikte çalıştığımız çözüm ortaklarımızdan organizasyon desteği alabiliriz. Bu durumda hem organizasyon hem de mekân kiralamayı tek paket olarak sunabiliriz.

Her iki ihtimalde de organizasyon firmasıyla birlikte koordineli olarak çalışmaya hazırız.

Kına geceleri çok fazla teferruatlı olduğu için içinize sinen bir organizasyon gerçekleştirebilmek adına organizasyonel destek alıyoruz.

Çünkü kına tahtı, halay mendilleri, el mumları, yaş kına, kına sepeti gibi uzunca sıralayabileceğimiz bir ihtiyaç listesi mevcut. Tüm bu noktalar için organizasyon firmalarıyla daha farklı alternatifler sunabiliyoruz. Bu da daha çok içinize sinen organizasyonlar tertip edebilmemize ortam hazırlıyor.

Çözüm ortaklarımızla bir araya gelerek kına geceniz için neler yapabileceğimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Form aracılığıyla aklınıza takılan soruları sorabilir belki de Çekmeköy kına gecesi mekanları arayışınıza son dahi verebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Merkez Mah. Ferah Sok. No:5/1 Çekmeköy/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Nar Ağacı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.