Türkmenkızı Tesisleri

E-posta Gönder

Türkmenkızı Tesisleri Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  10-30 TL

 • Kapasite

  300-400

Türkmenkızı Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

 • Türkmenkızı Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Türkmenkızı Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 10-30 TL aralığından başlamaktadır.Türkmenkızı Tesisleri kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Türkmenkızı Tesisleri kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Türkmenkızı Tesisleri kına ve bekarlığa veda için maksimum 300-400 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Türkmenkızı Tesisleri Hakkında

Hatay’ın eşsiz kültürünün büyüsünde bir kına gecesi organizasyonu düzenlemek isteyenleri bekliyoruz.

En güzel lokasyona sahip düğün alanımızda ister kapalı alanda isterseniz de açık alanımızda gecenizi gerçekleştirebilir, misafirlerinize de kolay ulaşım sağlayabiliriz.

Başlamışlar Mahalllesi’nde İçmeler Sokak üzerinde bulunan düğün mekânımızda en özel organizasyonları gerçekleştirebiliyoruz. Dilediğinizi geceye ulaşmanız için kına geceleri için gerekli olan ritüelleri sağlıyoruz. Gönlünüzce eğlenebileceğiniz organizasyonları sağlıyoruz.

Dilediğiniz kapasiteye sahip olabilen mekanımızda en özel organizasyonunuza ev sahipliği yapacağız. Gelin adayları için en önemli günlerden biri olan kına gecelerinde oldukça özenli ve özveri ile çalışıyoruz. Kına gecelerini organize etmek oldukça meşakkatli. Birçok detaya sahip olan bu gecede çözüm ortaklarımız ve organizasyon ekibimizin yardımı ile düşlediğiniz geceye ulaştırıyoruz sizleri.

Kına organizasyonları için sunduğumuz hizmetlerden bahsedecek olursak;

Kına geceleri geleneksel bir ritüel olsa da günümüzde modern çizgilerle birleştirerek yeni bir soluğa sahip oldu. Biz de bu trendleri takip ediyor, sizlerin için mekanımızı düzenliyoruz.

Kına tahtınızı mekanımızın en güzel yerine konumlandırıyor, nedimeler için gereken minderleri de unutmuyoruz. Kına gecesi nedimeler için bileklikler, taçlar ve daha birçok aksesuar sağlıyoruz.

Siz de gecenizde güzel dokunuşlar istiyorsanız; Erezli Türkmen Kızı Düğün Salonu doğru bir seçim olmaz mıydı?

Farklı ve bir o kadar da uyum içinde olan kır düğün mekanımızda sizin de kına gecenizi gerçekleştirelim. Mekanımızın üzerinde yer alan masa ve sandalyelerimizi istediğiniz konseptte hazırlıyoruz. Mekanımızda Hint, Osmanlı, roman ve prenses konseptlerini düzenleyebilir, çözüm ortaklarımız aracılığı ile istediğiniz geceye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sizin adınızıa bütün detayları düşünen bir düğün salonuyuz. Biz gelin adaylarının rahat bir organizasyon geçirmesini istiyoruz. En güzel uygun fiyatları sunuyor, böylelikle bütçelerine de yardımcı oluyoruz. Sizde Hatay kına gecesi mekanları arasından bizimle iletişime geçmek ve hakkımızda daha fazla bilgi almak istemez misiniz?

Formu doldurarak bizimle iletişime geçin!

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.