Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Hatay

Sveyka Restaurant

Firma artık düğün yapmıyor
Sveyka Restaurant
  • Kapasite
    100 - 250 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 - 500 TL

Sveyka Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Sveyka Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Sveyka Restaurant Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Sveyka Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Sveyka Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Sveyka Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Sveyka Restaurant kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Sveyka Restaurant kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Sveyka Restaurant kına ve bekarlığa veda için maksimum 200-300 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Kına müziği

Sveyka Restaurant Hakkında

2005 yılında restore edilerek yenilenen eski bir Antakya evinde faaliyet gösteriyoruz. Sveyka Restaurant ailesi olarak kına ve bekarlığa vedalarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Peki siz hangisini gerçekleştireceksiniz? Kına gecesi mi? Bekarlığa veda partisi mi?

Gelin Sveyka Restaurant Antakya’daki adresimizde birlikte karar verelim! Arzu ederseniz geleneksel esintilerle modern bir çizgide davetlerinizi tasarlayalım. Siz hayallerinizi anlatın biz profesyonel ekibimiz ve organizasyon firmalarıyla küçük dokunuşlar yaparak istediğiniz gibi bir gece düzenleyelim.

Kına gecesi organizasyonu düzenliyorsak; şık davet masaları hazırlamakla hazırlıklara başlıyoruz. Gösterişli aksesuarlar, masa çiçekleri ve şamdanlarla süslü masalar dekore ediyor, kına köşenizi de hazırlamayı unutmuyoruz. Tarzınıza uygun müzik gruplarımızı da gecenize eşlik etmek üzere davet ediyoruz.

Bekarlığa veda partileriniz için daha sade davet alanları tercihimiz oluyor. Uzun sofralar kuruyor, hoş sohbetlerin tadını çıkaracağınız enstrümantal müzikle gecenize eşlik ediyoruz. Piyano çalarken arka fondan siz dostlarınızla keyifli bir gecede mutluluğunuzu paylaşıyor ve özel anlar yaşıyorsunuz.

Davet menülerini de mutfağımızda hazırlıyoruz. Menü tadımlarıyla belirlenen lezzetleri konuklarınıza özel sunumlarla servis ediyoruz. Antakya mutfağından yöresel lezzetler veya dünya mutfağından birbirinden özel tatlar seçme şansınız var. Üstelik Antakya mutfağının unutulmaya yüz tutmuş orijinal tarifleriyle başka bir yerde rastlamayacağınız mezeler de sunuyoruz. Menülerinizi seçerken gecenize tatlı bir kapanış da belirleyin deriz! Eşsiz menülerin ardından lezzetli bir tatlıyla ağızlarınızı tatlandırıyor, yeni başlangıcınızda sevdiğinizle “mutlu bir ömür diliyoruz…”

“Peki Antakya Sveyka Restaurant nerede?”, diyorsanız! Aradığınız adres Antakya Kurtuluş Caddesi, yani dünyanın ilk ışıklandırılan caddesi. Burayı çok seveceğinize eminiz!

Siz de Sveyka Restaurant fiyatlarını öğrenerek davetlerinizi tasarlamak isterseniz, lütfen sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanın veya formu doldurun. Biz davetlerinizi hazırlamak için heyecanla sizi bekliyoruz...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.