Sapphire Kır Düğünü Divinya Organizasyon

E-posta Gönder

Sapphire Kır Düğünü Divinya Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50 TL'den az

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  30-50 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Sapphire Kır Düğünü Divinya Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Sapphire Kır Düğünü Divinya Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Sapphire Kır Düğünü Divinya Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 30-50 TL aralığından başlamaktadır.Sapphire Kır Düğünü Divinya Organizasyon kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50 TL'den az aralığından başlamaktadır.


 • Sapphire Kır Düğünü Divinya Organizasyon kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Sapphire Kır Düğünü Divinya Organizasyon kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Sapphire Kır Düğünü Divinya Organizasyon Hakkında

Göz kamaştıran ve akıllardan çıkmayacak kına gecesi konseptlerini beğeninize sunuyor, kültürümüzde önemli değeri olan kına gecesi organizasyonunuza renk katıyoruz. İskenderun Sapphire Kır Düğünü olarak üstün hizmet anlayışımız ve profesyonel ekibimizle birlikte özel günlerinizi muhteşem bir organizasyonla kutlamanız için titizlikle çalışıyoruz. Hatay’ın İskenderun ilçesinde uzun yıllardan beri faaliyetteyiz. Trende uygun olarak masa süslemelerimiz, konseptlerimiz de geliştirmeler yapıyor, alışılmışın dışında bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz.

Kına gecenizi benzersiz bir organizasyona dönüştürmek için neler mi yapıyoruz?

-İstekleriniz bizim için çok önemli ilk görüşmemizde nasıl bir gün geçirmeyi hayal ettiğinizi öğreniyor, belirlediğiniz konsept var ise süsleme alternatifleri sunuyoruz. Eğer konseptinizi belirlerken zorlanıyor ve karasız kalıyorsanız bu konuda da size danışmanlık yapıyoruz.
- Kır bahçemiz ağaçların çevrelediği, yemyeşil bir çim alandan oluşuyor. Organizasyonlar için özel olarak tasarladığımız bahçemiz oval şekildedir. Yuvarlak oyun pisti etrafına masa ve sandalyeler yerleştiriyor, kına tahtını da sahnenin en güzel köşesine yüksek bir platformun üstüne konumlandırıyoruz.
-Kına konseptinize uygun olarak kır bahçemizi süslüyoruz. Giyineceğiniz bindallı ve kaftanın renk tonu ve tarzıyla bütünlük kazanan süslemeleri tercih edebilirsiniz. Kırmızı, fuşya, parıltılı kumaşlarla kına tahtını hazırlayabiliyor, etrafına nedimelerin oturacağı minderler serpiştiriyoruz.
-10’ar kişilik yuvarlak masa ve beyaz Napolyon sandalyelerle davetli masalarını hazırlıyoruz. Belirlenen konseptte süslemelerle masaları hazırlıyor, şık avizeler ve çiçeklerle mekâna modern bir görünüm kazandırıyoruz.
-Yemekli bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız lezzetine hayran kalacağınız yemeklerin bulunduğu menü içeriğimizi birlikte hazırlıyoruz. Organizasyon öncesi menü tadımı yapma imkânı tanıyor, böylelikle beğenmediğiniz yemekte değişiklik yapma şansınız bulunuyor.

Sapphire Kır Düğün Bahçesi İskenderun Hatay olarak ses ve sahne hizmetinden orkestra ve müzisyen teminine kadar her şeyle özel olarak ilgileniyor en özel günlerinizi muhteşem bir şekilde kutlamanızı sağlıyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde, kır konseptinde bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Karaağaç Mahallesi, Uğur Mumcu Cd., 31290 Arsuz/Hatay

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Sapphire Kır Düğünü Divinya Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.